Námitka, ctihodnosti!

Již od soboty 7. ledna ve 22.45 hod. se na Prima love můžete těšit na právnické duo – obětavého Nicka Morelliho a volnomyšlenkářského hezouna Peteho Kaczmareka, kteří své klienty vysekají téměř z čehokoli.
Námitka, ctihodnosti!
Námitka, ctihodnosti!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Záměrně si vybírají zdánlivě předem prohrané případy a s vtipem využívají svou výjimečnou schopnost manipulovat lidmi a ohýbat paragrafy. Nyní řeší případ mladíka, jenž zastřelil člena skupiny, která mu bila bratra. A do týmu přichází nová kolegyně…

 

Komediální drama o dvou právnících z Las Vegas, kteří pro obhajobu klienta udělají úplně cokoli.

Originální název: Defenders
USA 2010-2011, CBS
Žánr: Komediální drama
Série: 1.
Počet epizod: 18
Délka epizod: 43 minut
Tvůrci: Kevin Kennedy, Niels Mueller

Hrají:

James Belushi / Nick Morelli, Jerry O’Connell / Pete Kaczmarek, Jurnee Smollettová / Lisa Tylerová, Tanya Fisherová / Zoey Watersová, Teddy Sears / Thomas Cole

O seriálu:

Komediální drama o dvou právnících z Las Vegas, kteří pro obhajobu klienta udělají cokoli. Nick a Pete vedou právnickou firmu Morelli & Kaczmarek a mají velice pestrý a různorodý seznam klientů, kteří se ve městě hříchu snaží udělat terno. Právnické duo je dokáže vysekat téměř z čehokoli. Nevadí jim případné ohýbání paragrafů a manipulování s lidmi nebo soudci. Proto nemají o práci nouzi a jsou vyhlášení široko daleko. Hned v prvním případě obhajují mladého muže obviněného z vraždy. Nickovo kreativní řešení dokazování neviny zahrnuje polití Peta i svědčícího doktora vodou. Jindy obhajují striptérku, opilého gamblera, senátora obviněného z vraždy milenky nebo člověka, který ukradl cenné památky po Elvisovi.

Nick Morelli je vážný a obětavý advokát, který dává do obhajob celou duši. Jeho partner Pete Kaczmarek miluje kromě práva i rychlá auta, krásné ženy a drahé obleky. K firmě se připojí Lisa Tylerová, nadšená mladá právnička, která chce zapomenout na svou kariéru exotické tanečnice. Mladá asistentka Zoey má zas kuráž, milou povahu a oplývá značnou dávku naivity. O to více se snaží zavděčit šéfům. I když jejich podnikání přeje štěstí, Nick s Petem mají plné ruce starostí s osobními životy. Volnomyšlenkářský playboy Pete rád loví partnerky po promenádách, Nick se snaží znovu získat manželku, se kterou se odcizili, aby měl i nadále možnost vychovávat malého syna.

Herci:

Jim Belushi (Nick Morelli)
Bratr slavného komika Johna Belushiho je potomkem albánských přistěhovalců a pochází z Chicaga. Vystudoval divadlo na univerzitě v South Illinois a jako jevištní komik byl v letech 1976–80 členem slavného improvizačního spolku Second City Improv Troupe. Potom odešel dělat kariéru do Hollywoodu, kde ho producent Gary Marshall obsadil do seriálu Who’s Watching the Kids a Working Stiffs.


Vystupoval v proslulé Saturday Night Live a skeče i sám psal, za což získal nominaci na cenu Emmy. Osm sezon hrál hlavní roli v seriálu According to Jim. Objevil se ve slavných filmech Záměna, Malý krámek hrůz, Rudé horko, Vrtěti psem, Gang policajtů a Muž ve stínu. Kromě herectví miluje hudbu a hraje v rhytm-and-bluesové kapele The Sacred Hearts. S Danem Aykroydem vydal album Have Love, Will Travel a s upravenou verzí Blues Brothers občas vystupuje v klubech. V roce 2006 napsal knihu Praví muži se neomlouvají. Byl třikrát ženatý a má tři děti.Jerry O’Connell (Pete Kaczmarek)
Jeho dědeček Charles S. Witkovski byl starostou Jersey City v New Jersey. Jerry má irské a polské kořeny. Jeho mladší bratr Charlie je také herec. Jerry začal hrát už v útlém věku v reklamách a v jedenácti debutoval ve slavném filmu Stůj při mně. Dokud nedokončil studium filmu na Univerzitě New York, nevěnoval se hraní na plný úvazek. Při škole závodně šermoval a byl kapitánem týmu. Objevil se ve filmech jako Jerry Maguire, Mise na Mars, Vřískot 2 nebo Klokan Jack. V televizi hrál detektiva v seriálu Drzá Jordan a hostoval v seriálech Samantha Who, Carpoolers, Eastwick nebo NTSF:SD:SUV. Diváky pobavil v parodii na Toma Cruise a scientologii, která kolovala po internetu. Kromě hraní se Jerry pustil do psaní scénářů. Přišel s příběhem filmu Prezidentova dcera a zkusil si režírování v seriálu Cesta do neznáma (Sliders). V roce 2007 si vzal herečku a modelku Rebeccu Romjin a o dvanáct měsíců později se jim narodila dvojčata.

Zajímavosti:

Seriál je volně inspirovaný Michaelem Cristallim a Marcem Saggesem, opravdovými právníky z Las Vegas.

Herec Dan Aykroyd, známý z Krotitelů duchů, Indiana Jonese a Blues Brothers, hraje soudce Maxima Huntera.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama