Na Love uvidíte sexy kuchařský fenomén – Nigellu Lawson!

V televizním kuchařském světě se nejčastěji objevují muži. Znáte Jamieho Olivera a Gordona Ramseyho, na Prima love však od této neděle v 17.10 uvidíte krásnou ženu Nigellu Lawson.
Nigella Lawson
Nigella Lawson
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na Prima love od neděle můžete sledovat kuchařskou show Nigelly Lawson. Bohyně britských kuchyní a domácností, jak se jí lidově říká, kuchtí jednoduché a rychlé dobroty. Pořad Nigella vaří rychlovky je už čtvrtým seriálem o vaření, ve kterém se o své recepty, rady, tipy a triky dělí oblíbená britská televizní kuchařka.

Tentokrát jsou na pořadu jednoduché dobroty, které jsou především nenáročné a rychlé na přípravu. Nigella vystupuje jako bezvadná, důvtipná a přitažlivá hostitelka.

Pořad vyhrál i cenu Emmy

Kromě vysoké sledovanosti se seriál v roce 2008 dočkal také dvou nominací na cenu Emmy v kategoriích Nejlepší lifestylový pořad a Nejlepší moderátor/moderátorka lifestylového pořadu. Jedna z nejpopulárnějších britských moderátorek letos v lednu oslavila čtyřiapadesáté narozeniny. Prohlašuje o sobě, že není žádnou šéfkuchařkou nebo dokonce profesionálně vyučenou kuchařkou. Její kvalifikací je, že ráda jí. Přesto nebo právě proto se stala královnou nejen britských kuchyní a počet jejích vlastních pořadů o vaření se blíží desítce.

Čím se liší od svých mužských kolegů?

1) Její pořady o vaření jsou protkány požitkářstvím a labužnickým užíváním si. To v kombinaci s jejím šarmem tvoří základ jejího úspěchu.

2) Ačkoliv byste od Nigelly, která skvěle vypadá, očekávali, že bude svým divákům předkládat samá zdravá jídla, opak je pravdou. Nebojí se hříšně skvělých tučných jídel stejně jako sladkého.

 

Nigellu berte jako takový malý dárek ke třetím narozeninám Primy love!

Sex ve městě - A na co se asi dívají holky?

Prima love slaví třetí narozeniny: Co sledují diváci nejraději?

 

Jaký seriál je nejúspěšnější na Prima love?

Uhodnete, jaký je nejsledovanější seriál na Prima love?

 

Carrie a její stylové družičky

Oslavte s Love 3. narozeniny kvízem! Jak dobře znáte Sex ve městě?


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama