Myšlenky zločince: Výslech svědkyně Derekovi vyrazí dech!

Důležitý proces se sériovým únoscem a vrahem je na spadnutí. A Dereka Morgana čeká nepříjemná záležitost. Musí v psychiatrické léčebně vyslechnout klíčovou svědkyni, Dariu Samsen, kterou psychopat také věznil. Než si dáte další díl, připomeňte si „Dariin“ případ.
Shemar Moore - Myšlenky zločince
Shemar Moore - Myšlenky zločince
archiv Prima

reklama

Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Primě LOVE.

Násilník jí zničil život

Daria Samsen byla původně univrerzitní studentkou a příležitostnou servírkou, která měla skvělý vztah se svou sestrou. Všechno se ale změnilo ve chvíli, kdy poznala Joea Bachnera. Týpka, který s ní jeden večer flirtoval a později ji nalákal do auta a omámil.

Vzpomínky na dramatický útěk

Daria se probudila jako zajatkyně v jeho domě. U mladé ženy se rozvinul stockholmský syndrom – do svého trýznitele se zamilovala. Nakonec se ale nechala přesvědčit od Carrie, jedné z dalších zajatkyň, a pomohla jí s útěkem. Bachner je ale pronásledoval. Carrie postřelil, unikla jen Daria, již srazilo auto.

 

Co se dělo v domě hrůzy?

Když se probudila v nemocnici a překonala prvotní šok, dovedla elitní detektivy k pachateli i domnělému komplici. Hotchner a spol. díky tomu zachránili Carrie, nicméně zůstaly ještě některé otázky… Daria je v procesu klíčový svědek. A její výpověď přinese jedno velké překvapení.

Jaké?

Uvidíte už v pondělí od 20.15 na Primě LOVE v dalším dílu seriálu Myšlenky zločince.

reklama

reklama