Myšlenky zločince: Vrah žen a neteř Callahanové v ohrožení

Ošklivý případ ve slunné Kalifornii tentokrát řeší speciální agenti a agentky ze seriálového týmu. “Na stole” totiž mají dvě brutální vraždy. A jedna z agentek zažije opravdu úzkostné chvíle. Další díl 10. řady seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima love.
Myšlenky zločince - 10. řada
Myšlenky zločince - 10. řada
CBS.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stíny minulosti

Ale teď k prvnímu případu. V městě Diamond Bar jsou totiž nalezeny dvě zavražděné ženy. A vyšetřování agenty pravděpodobně zavede i ke zločinům starším a utajeným. Zdá se totiž, že i vrah byl jako dítě svědkem násilných situací… Co všechno děsivý případ odhalí?

Kate se bojí

Nebezpečí se navíc tentokrát dotkne i rodiny jedné z členky týmu Kate Callahanové. Ta vychovává dospívající neteř Meg, která udělá kapitální hloupost. Dá si totiž ještě se svou kamarádkou sraz s klukem, kterého poznala na internetu a v životě se neviděli… Máte také pocit, že to smrdí průšvihem?

Odchod jedné z hlavních hvězd

Derek Morgan v sauně
Derek Morgan v sauně
archiv Prima

Fanoušci se ještě teď nemohou otřepat z novinek, které nejsou příliš příjemné. Shemar Moore, představitel Dereka Morgana, opouští Myšlenky zločince kvůli osobnímu životu, jenž pro něj v podstatě kvůli intenzivnímu natáčení neexistuje. "Potřebuji v životě harmonii. Miluju to, čím se živím, od klapky až po střih, ale také chci venčit své psy, cestovat, oženit se a mít děti, což je těžké získat, když máte tak náročný program," říká pětačtyřicetiletý herec, který je stále single.

My mu přejeme jen to nejlepší.

Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama