Myšlenky zločince se zaměří na nebezpečnou sektu

Co uvidíte v pondělních Myšlenkách zločince? Speciální tým FBI odletěl do města Provo v Utahu. Pod kamením zde byla nalezena zavražděná mladá učitelka. Agenti tuší, že nezůstane jen u jedné vraždy…
Jsou chytří, rychlí...
Jsou chytří, rychlí...
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sekta, která nenechá spát člověka, jenž se rozhodl odejít a žít vlastní život bez jejího vlivu. Zavražděná Gloria Carlyleová byla učitelkou na základní škole a před třemi měsíci opustila sektu utopistického stylu, jelikož chtěla žít s přítelem. Její tělo bylo nalezeno v hrobě vytvořeném z kamení. Z fotografií mrtvé je evidentní, že byla mučená. Měla na sobě i popáleninu vypadající jako značka.

Agenti se zaměří na sektu

Aaron Hotchner se uzdravil a jeho tým je požádán o pomoc s vyšetřováním vraždy ve městě Provo v Utahu. Spencer Reid si vzpomene, že sektu utopického stylu vede Herbert Sykes a že před pěti lety v ní došlo k ukamenování ženy, a agenti se na sektu zaměří. Spojení se sektou se však ukáže jako špatný směr vyšetřování a navíc je nalezena další mrtvá dívka se stejnými ranami i s popáleninou. Agentům se nedaří najít spojitost mezi zavražděnými, ale když je zabitý i muž, kterého najdou viset v parku a má na sobě stejné znaky mučení, dojde jim souvislost. Pachatel převzal roli soudce a trestá ty, kteří v jeho očích zhřešili.

Myšlenky zločince II (15)
Myšlenky zločince II (15)

Gloria chtěla žít s přítelem bez řádné svatby, druhá oběť, studentka, užívala drogy a Parker Mills byl sexuální deviant. U Millse nebyla popálenina hluboká a znak, který je dobře vidět, spojí Spencer Reid s přísným středověkým soudcem Williamem Stoughtonem, jenž byl hlavním žalobcem v procesu s čarodějnicemi ze Salemu. Agenti se shodnou, že pachatel je možná potomkem tohoto soudce… Criminal Minds IX, In the Blood, USA 2013. Režie: Michael Lange. Hrají: Joe Mantegna, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, A. J. Cooková, Kirsten Vangsnessová, Jeanne Tripplehornová, Thomas Gibson, James Immekus, Tom Irwin, Sarah Jane Morrisová, Jeff Griggs a další.

Myšlenky zločince uvidíte na Prima love toto pondělí ve 20.05!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama