Myšlenky zločince možná přijdou o dvě hlavní postavy

Pondělí patří na Prima love americkému kriminálnímu seriálu Myšlenky zločince. Tentokrát se vrátíme na jih Spojených států amerických, abychom se přesvědčili, že v určitých zákoutích zákony pořád ještě neplatí. A vaši oblíbenci budou ohroženi na životě.
Jsou chytří, rychlí...
Jsou chytří, rychlí...
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Speciální jednotka FBI ze seriálu Myšlenek zločince bude mít tentokrát plnou hlavu, čeká ji případ, který nemá obdoby. Zpočátku se zdá, že se jedná o další vraždu prostitutky. Prvotní pohled na oběť vraždy ovšem naznačuje, že se nejedná o čin, jenž by byl spáchán v afektu. Prostitutka měla svázané ruce za stromem a viditelně se jedná o náboženskou vraždu. 

Tým FBI na profilování zločinců vedený Aaronem Hotchnerem odlétá do města Glendale v Arizoně. V parku jsou nakonec nalezeny dvě zavražděné mladé dívky. Obě byly znásilněny, zastřeleny a v parku naaranžovány do modlitební pozice, jako by prosily o odpuštění. Tým začne s profilováním už během letu a sotva přistane, je ohlášen nález další mrtvé ženy Emmy Colemanové. Od Emmina manžela Bena se dozvědí, že žili odloučeně, ale docházeli na terapie. Když se Emma na posledním sezení neukázala, Ben se domníval, že se rozhodla zůstat s novým partnerem a o záchranu manželství už nestojí.

Myšlenky zločince
Myšlenky zločince

 

Oběti mají v žaludku části lidské hlavy

Pitva ukáže, že všechny zabité ženy měly ve svém žaludku část lidské hlavy. Záhy je nalezena další oběť, která má v puse cizí jazyk. Podle DNA se jedná o části hlavy jedné osoby. Tým se shodne na základním profilu, že neznámý trpí poruchou vnímání, ale profil ještě není celý. Když Spencer Reid s Jennifer Jareauovou probírají situaci v týmu, neboť Aaron Hotchner dostal nabídku na post sekčního šéfa, Spencerovi dojde vzorec chování neznámého.

Speciální tým netuší, že se zaplétá do obrovského kolotoče zločinu, jenž možná některé z nich bude stát život...

Sledujte předposlední díl deváté řady seriálu Myšlenky zločince v pondělí ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama