Myšlenky zločince budou řešit paradox: podezřelé oběti

Případ “naruby” přinesou další Myšlenky zločince. Speciálním agentům z populárního seriálu pondělní záhada pořádně zamotá hlavu! Na co se můžete těšit? Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima love.
Jsou chytří, rychlí...
Jsou chytří, rychlí...
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podivná stvoření

Tři podezřelí. Krom faktu, že měli vraždit, je spojuje i pořádně fantaskní obhajování jejich činů. Dotyční tvrdí věci, které působí jak vystřižené z hororových filmů, nezdá se však, že by lhali, jak když tiskne. A speciální tým vyšetřovatelů tak brzy dochází k šokujícímu zjištění. Vrazi jsou ve skutečnosti zároveň oběťmi a agenti před sebou mají vskutku démonického protivníka.

Vrahem z donucení

Ten totiž dotyčným podal přípravek vzbuzující návaly hrůzy i zvyšující agresivitu. Oběti tak patrně neovládaly sebe samé. Je původce všech zločinů zvrhlík bavící se cizím utrpením, nebo za celým hrůzným experimentem stojí ještě něco dalšího?

Myšlenky zločince - Dr. Spencer Reid
Myšlenky zločince - Dr. Spencer Reid
archiv Prima

Nejsou jediní

Než tomu přijdete na kloub, tak nutno podotknout, že přeměna lidí v zuřivé bestie pomocí různých látek poslední dobou v televizní i filmové tvorbě tak trochu “letí”. Podobné pohromě loni čelila například neohrožená agentka Peggy Carter v marvelovském seriálu Agent Carter. V hitovém thrilleru Kingsman se obětí děsivé “zkoušky” s krvavými důsledky stal i hlavní hrdina, jinak gentlemanský agent Colin Firth.

Mimochodem, o život půjde tentokrát v Myšlenkách zločince i jednomu ze členů týmu!

Kdo to bude?

Myšlenky zločince uvidíte už v pondělí od 20.15 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama