Moderní Kráska a zvíře! Vincent chce utajit před Cat velké tajemství

Catherine „Cat“ Chandler (Kristin Kreuk) je chytrá policejní vyšetřovatelka z oddělení vražd, kterou pronásleduje její vlastní minulost. Setkává se s Vincentem, s kterým je pojí zvláštní pouto. Ale Vincent před ní potřebuje utajit to nejzásadnější...
Kráska a zvíře - nový seriál

Když byla Cat teenager, stala se svědkem toho, jak dva střelci zavraždili její matku. Cat by také přišla o život, kdyby ji něco nezachránilo. Přestože jí nikdy nikdo neuvěřil, Cat ví, že tím, kdo napadl zabijáky, nebylo žádné zvíře. Jakkoli to stvoření bylo zvláštní a děsivé, bylo také lidské.

Od události uběhlo několik let a z Cat se stala silná a sebevědomá žena. S řešením případů jí pomáhá věrná a stejně talentovaná parťačka Tess (Nina Lisandrello). Když Cat odhalí pravdu o vlastní minulosti, s jejím světem to otřese do základů. Zjištění, že všechno, co dosud věděla o vlastním životě, byla lež, u ní vyvolá pevné rozhodnutí získat odpovědi na otázky o své rodině...

Kráska a zvíře
Kráska a zvíře

Cat vyvolává u Vincenta těžké stavy

Cat se jen těžko smiřuje s tím, že právě ona vyvolává Vincentovy monstrózní stavy. Vincent před ní skrývá hrozivé tajemství.

Forbes (Austin Basis) naordinuje Vincentovi tlumící léky, po jejichž požití ožívají Vincentovi v hlavě vzpomínky z Afghánistánu, vybavuje si, že experimentální látku mu naočkovala Catina matka. Vincent chce Cat chránit, chce před ní zatajit, že právě její matka stvořila z něj i z dalších mladých vojáků stvůry a odsoudila je k smrti, podle Forbese by však Cate jistě chtěla znát pravdu.

Seriál Krásku a zvíře můžete sledovat každou sobotu na Prima love ve 20:15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama