Místo činu řeší milostný trojúhelník: prožil ho Woody Allen, ale i Ingrid Bergman

Poměrně originální vraždu má ve čtvrtek ve 20.15 na Prima love k rozřešení komisařka Inge Lidndström. Během případu rozkryje i tajný milostný trojúhelník. Tyto vztahy nejsou jen filmové. Ovládly i životy slavných jako třeba Woodyho Allena, Ingrid Bergman a Anny Boleyn...
A co by mohla vyprávět další Allenova dcera?
A co by mohla vyprávět další Allenova dcera?
isifa.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poměrně originální vraždu má ve čtvrtek k rozřešení komisařka Inge Lidndström. Musí totiž vypátrat vraha, který zavřel jistého podnikatele v sauně – a ten to nepřežil. Už od začátku je přitom jasné, že vyšetřování bude mít pikantní pozadí, manželka podnikatele si totiž začala s jeho výrazně movitějším obchodním partnerem. Stal se oběti osudným právě milostný trojúhelník?

Femme fatale raného novověku

Patří mezi nejslavnější ženy historie, v Anglii díky ní došlo k pořádné změně poměrů a nakonec skončila o hlavu kratší. Řeč je o Anně Boleyn, šlechtičně, která (pravděpodobně velmi promyšleně) okouzlila krále Jindřicha VIII.

Natalie Dormer: Tudorovci

Natalie Dormer si zahrála tuto ženu v seriálu Tudorovci

Ten se kvůli ní (a naději na mužského potomka) neváhal rozvést se svou první ženou Marií a tím pádem i rozkmotřit s Vatikánem. Založil si vlastní církev, oženil se s Annou, ale manželství se kulantně řečeno nevydařilo. Anna nejdřív porodila dceru Alžbětu, další těhotenství nedopadlo a za pár let ji nechal popravit sám Jindřich. Ten se později stihl oženit ještě 4x.

Ingrid přišla o fanoušky

Velký skandál na přelomu 40. a 50. let způsobil i trojúhelník Bergman – Rossellini – Lindstrom. Slavná herečka Ingrid Bergman, toho času vdaná za doktora Petera Lindstroma, si se slavným režisérem začala během práce na filmu Stromboli. Americké publikum to velmi pobouřilo, Ingrid Bergman přitom do té doby byla, třeba díky kultovnímu snímku Casablanca, velmi oblíbená.

Ingrid Bergam ve filmu Cassablanca

Ingrid Bergman ve filmu Cassablanca

Bergman opustila manžela i dceru a provdala se za Rosselliniho, s nímž měla dohromady tři děti a natočili spolu sedm dalších snímků. Ani toto manželství však nevydrželo a v roce 1957 se rozvedli. Mimochodem jedním z jejich společných dětí je známá herečka Isabella Rossellini.

Woodyho temná místa

Nevěra Ingrid Bergman byla pobuřující spíš v kontextu své doby, ta Woodyho Allena je poněkud kontroverzní pořád. Slavný režisér si totiž na začátku devadesátých let začal s adoptivní dcerou své tehdejší manželky Mii Farrow Soon-Yi Previn.

A co by mohla vyprávět další Allenova dcera?

Woody Allen: Je na malé holčičky? Hraj si s vláčkem, já tě budu hladit

Farrow sirotu z Jižní Koreje adoptovala jako sedmiletou v roce 1977, ještě se svým bývalým partnerem. Jenže v roce 1992, po dvanáctiletém soužití s Allenem zjistila, že slavný režisér je jí nevěrný právě s její adoptivní dcerou. Následoval bouřlivý rozchod, zášť, která trvá dodnes a také – prý též dodnes – šťastné manželství Allena se Soon-Yi Previn. Vzali se v roce 1997, vychovávají dvě adoptivní děti a od sebe je dělí 35 let. Woody Allen je v této době obviněn svou další dcerou ze sexuálního obtěžování.

Jak figuroval trojúhelník ve vraždě muže v Místo činu: In flagranti? Sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Šárka Novotná

Lolita

Znáte filmové páry s velkým věkovým rozdílem?

Schimanski: Moltke

Jaká je historie seriálu Místo činu? Můžete ho sledovat už 40 let


Nevěsta na útěku: Julie Roberts

Nejen v kriminálce Místo činu se objevují extrémně podivné nevěsty!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama