Milujete sladké? Tak si nenechte ujít reality show Sladké pokušení!

Prima love přichází s další reality show o sladkém ráji! Moje vlastní sladká svatba – Katherine a Sophie jsou sestry, které si splnily sen a otevřely si vlastní pekárnu. Specializují se na oblíbené cupcaky. Vzdaly se svých bývalých profesí a teď vyrábějí ty nejlepší dortíčky v okolí!
Sladké pokušení
Sladké pokušení

reklama

Prima love každé pondělí zasvěcuje reality show, která ukazuje, jak funguje sladký průmysl. Několik týdnů jsme sledovali chod těch nejlepších cukráren na světě, které vyrábějí nejlepší dorty. Teď se přesouváme k malým dortíčkům, kterým se říká cupcaky. (I když sestry umí udělat i obrovské dorty!) Na Prima love v pondělí ve 20.15!

Sophie a Katherine, sestry a zároveň obchodní partnerky, se rozhodly splnit si sen – vyrábět ty nejlepší cupcaky. Katherine se bude brzy vdávat, ale pro samé organizační záležitosti se svatbou v obchodě moc nepomáhá. Podle Sophie Katherine jen zmatkuje. Svatba se bude konat v Kalifornii a Sophie pro Katherine vyrobí svatební dort, který bude mít 3 m a bude z více než 5 tisíc cupcaků. Je to však supertajný projekt, a tak to Sophie nemá vůbec jednoduché.

Koláž- svatební dorty

 

 

Svatební den a cukrářská katastrofa

Svatební den nastal. Venku je krásně a všechno zatím klape. Jen doprava dortu není snadnou záležitostí. Musí se stěhovat na rampě nadvakrát. Fondán odpadával a do toho Sophii stále volá rozčílená Katherine. Sophie se také musí učesat a obléknout, ale pak se musí ještě pustit do opravy dortu. Dalším problémem je, že Katherine se najednou nevejde do šatů. Je to boj, který nakonec vyhrála. Matka vypadá také velmi dobře a obřad se vydařil. Sophie musí rychle dozdobit dort... Jak taková snaha a boj se sladkými mlýny dopadne?

To uvidíte na Prima love v pondělí ve 20.15 v reality show Sladké pokušení!

Sex ve městě - Slavné pekařství s cupcaky se objevilo i v seriálu

Co jsou to cupcaky? A jak z nich udělat fantastický dort?

 

Báječné dorty: toto pekl muž!

Tyto Báječné dorty umí muž, který peče od 15 let!

Báječné dorty: svatební postavičky

Božské dorty: Svatební figurky nemusí být vždy nudné!

reklama

reklama