Máte rádi Cam ze Sběratelů kostí? Znáte její lásky a dramata?

Rázná, chytrá, profesionální. Taková je Cam Saroyan, jedna z hlavních postav seriálu Sběratelé kostí. Jsou však věci, které ji dokážou vyvést z míry. Třeba blížící se první setkání s rodiči jejího přítele. Než zjistíte, jak se s tím popere, mrkněte na pár zajímavostí o této šarmantní dámě.
Ke Sběratelům přijde nová posila
Ke Sběratelům přijde nová posila
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love. Sběratelé kostí budou muset řešit další neobvyklé místo, kde najít mrtvolu. Tentokrát vytáhnou tělo ženy z bažiny a Kůstka bude bádat, co se stalo. Výsledky jsou totiž dost nejasné.

Málem ji zabili

Chybělo málo a Cam by už v seriálu nebyla. Ve 12. epizodě druhé řady ji málem zabil sériový vrah Howard Epps. Cam zachránili na poslední chvíli. Zabít její postavu přitom měli původně v plánu i sami tvůrci. Jenže nakonec zjistili, že Saroyan mají fanoušci rádi a sprovodit ji z fikčního světa by byla fakt škoda...

Sběratelé kostí - Cam Sorayen
Sběratelé kostí - Cam Sorayen
archiv Prima

 

Netradiční cesta k dceři

Cam má dceru, přišla k ní však vskutku kuriózně... Michelle je totiž dcera jejího bývalého snoubence Andrewa Weltona, jejíž matka zemřela při porodu. Když se vztah rozpadl, s Michelle se roky neviděla, dokud nezačala Cam s týmem vyšetřovat Andrewovu vraždu. Tehdy musela Cam Michelle oznámit otcovu smrt a zjistilo se, že k sobě mají blízko. A Cam tak Michelle nakonec adoptovala.

Sběratelé kostí - Cam
Sběratelé kostí - Cam
archiv Prima

Její chlapi

S kým dalším Cam randila? Třeba se Seeleym Boothem! Ovšem dávno předtím, než se dal dohromady s Kůstkou. Další vážnější vztah měla v 5. a 6. sérii s gynekologem Paulem Lidnerem a krátký románek si střihla také s Angeliným exmanželem Graysonem Barasou. Její současnou velkou láskou je Arastoo Vaziri, který pracuje v laboratoři. Nějakou dobu vztah drželi v tajnosti, nakonec to ale stejně prasklo... A bylo!

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

A už jsou konečně svoji

Konečně to přišlo. Kůstka se vdává!

Sběratelé kostí VII (11) - Obrázek 1

Znáte bizarní smrti z historie? Kůstka řeší mrtvolu v lepidle

-nov

Reklama
Reklama