Mámy na plný úvazek? Tyhle dámy bojují i se zločinem...

Scenáristé Místa činu pokračují v trendu postav úspěšných policistek, které krom náročného povolání zvládají i vlastní rodinu. Osvědčený model totiž populárním postavám dodává lidský rozměr. Jaké další slavné vyšetřovatelky spadají do této skupiny? Tady jsou tři nejslavnější!
Koláž- seriálové ženy od policie
Koláž- seriálové ženy od policie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Střet rodinných trablů a zločinu? Dnes v Místě činu!

Komisařka Inga Lűrsen zuří. Zjistí totiž, že její dcera se nechala přeložit na jinou školu, což ji dost rozhodí. V rozčilení spadne ze schodů a div nenasedne hrobníkovi na lopatu. Do toho její tým čeká vyšetřování série loupeží, z nichž jedna dokonce končí vraždou!

Julie Lescaut

Julie Lescaut

Fanoušci kriminálek si v 90. letech oblíbili nejen charismatickou rusovlasou Francouzku, ale i její seriálovou rodinu – intelektuálku Sáru a „malou“ Babu s hustými kadeřemi kaštanových vlasů a veselou povahou. Všechny tři dámy před očima diváků „rostly“ a řešily své radosti i trable. A to včetně samotné Julie. V prvních řadách seriálu rozvedená samoživitelka nakonec zažila svůj osobní happy end v podobě nového vztahu i adoptovaného syna. A to mezi vyšetřováním zločinů a šéfování třem mužským v týmu.

Isabelle Florent

Isabelle Florent

 

Ostřejší verzí elegantní Julie Lescaut je další francouzská vyšetřovatelka Isabelle Florent. I ona je, podobně jako Julie, sama na dospívajícího syna Nicholase a též vede bandu chlapů – na pátračce v městečku Valadieu. Energičnost Isabelle nenesli všichni diváci lehce. Pro některé byla až nesympatická. I tak si však „Žena zákona“ získala mnoho fanoušků a dočkala se sedmatřiceti devatedesátiminutových epizod. Slušné. Nicméně Julie Lescaut jich má na kontě šestadevadesát.

Temperance Brennan

Sběratelé kostí VII (4) - Obrázek 5
Sběratelé kostí VII (4) - Obrázek 5

Pravda, Temperance „Kůstka“ Brennan ze seriálu Sběratelé kostí je především vědkyní ve službách kriminalistiky – ale i to je fuška. Kůstce a jejímu kolegovi a partnerovi Boothovi šlo při pátrání po vrazích i deviantech o krk mockrát, osmá řada pak přinesla dva velké zvraty – úhlavního nepřítele v podobě geniálního hackera Christophera Pelanta a dceru Christine. Diváci tak v aktuálních dílech sledují Kůstčin „boj“ s mateřstvím i o ochranu vlastní rodiny. I malá Christine totiž umí dát mamince zabrat a Pelant jim jde stále po krku.

Kterou z uvedených dam máte nejradši? A jak dopadne rodinné drama Ingy Lűrsen?

Místo činu: Milovaná uvidíte už čtvrtek ve 20.10 na Prima love!

Sběratelé kostí

Slavné seriálové vědkyně: Kůstka, Amy od Sheldona...


Koláž dvojic Prima love

Nejlepší seriálové dvojice za rok 2013!

Šárka Novotná

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama