Kůstka je zpět. A vyšetřuje záhadnou smrt na silnici

Seriál Sběratelé kostí jede dál na Prima love! Co se právě teď děje u Kůstky a Bootha? Kůstka–máma se vrací do práce. Co ji čeká? Uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.
Kůstka
Kůstka

reklama

Kůstka porodila dceru Christine a do práce skočí pěkně zostra. Případ, který musí řešit, totiž není nic jednoduchého. Na silnici leží ostatky ženy, kterou přejelo několik aut. Hlava chybí – na místě však vyšetřovatelé najdou spoustu slevových kuponů. Kdo byla milovnice nákupů a co se jí stalo? U rozlousknutí případu tentokrát asistuje zvláštní agentka Genny Shaw v podání Tiny Majorino.

Hostující herečka Majorino se před kamerami pohybuje od raného dětství. V televizi se poprvé objevila jako pětiletá, svůj filmový debut si pak v devíti odbyla rovnou po boku Meg Ryan v dramatu Když muž miluje ženu. Ztvárnila také děvčátko Enolu v Costnerově Vodním světě, později byla i Alenkou v adaptaci slavného Carollova románu. Po roce 2000 se však proslavila hlavně jako počítačová expertka Cindy „Mac“ Mackenzie v kultovním teenagerském seriálu Veronica Mars. Upírku Molly si střihla v páté sérii neméně slavného True Blood, jako stážistku Heather Brooks ji zas znají fanoušci Chirurgů. Majorino je i muzikantka, s bratrem působí v rockové kapele.

A perlička z úterního dílu na závěr?

Cam má starosti. Její dcera Michelle randí se stážistou Finnem, což se však matce vůbec ale vůbec nelíbí.

Sběratele kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love!

reklama

reklama