Kůstčin tým posílí „Královna křiku“

Posilu tentokrát získá vyšetřovací tým ve Sběratelích kostí – začínající agentku FBI. Tu ztvárnila Danielle Panabaker, která má za sebou celkem pestrý rozptyl rolí. Začínala ve filmech od Disneyho, pak však razantně změnila žánr a vrhla se do hororů. Mrkněte na její dosavadní úspěchy v kariéře.
Sběratelé kostí a nová posila
Sběratelé kostí a nová posila
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nadaná začátečnice

Danielle začínala v divadle, teprve pak se jako teenager dostala k Disney filmům Bez mobilu ani ránu, Čti a plač, ale také k seriálům z produkce televizí CBS či NBC, díky kterým se dostala do diváckého povědomí. Ocenění pro nejlepší mladou herečku získala za roli v seriálu The Guardian, po boku Davida Boreanaze si střihla i part ve fantasy sérii Angel. Jako výrazný přelom a dobrou zkušenost pak i sama Panabaker hodnotí spolupráci s Paulem Newmanem, Helen Hunt a Edem Harrisem v rámci HBO minisérie Zánik Empire Falls.

Hvězda hororů

Sběratelé kostí: Booth s "Královnou křiku"

Sběratelé kostí: Booth s "Královnou křiku"

Danielle se nevyhýbá béčkovým hororovým filmům – naopak. S Jaredem Padaleckim se objevila v Pátku třináctého, následoval horor Podivní o městečku, jehož obyvatelé se měnili ve vraždící bestie, duchařský The Ward a hororová komedie Piraňa 3D. Scream Queen – Královna křiku je přezdívka, kterou si svými (především vokálními) výkony v těchto rolích vysloužila. Na kontě má však i seriózní projekty – třeba postavu členky komunity Amišů v The Shunning. Jako dcera hlavního hrdiny pak boduje v seriálu z právnického prostředí Žralok. Danielle má na kontě i úspěch v žebříčku Maxim Hot 100, kde se umístila na 83. místě.

Sběratelé kostí budou vyšetřovat explozi jednoho bratra z dvojčat

Ve Sběratelích kostí Danielle pomáhá Kůstce a spol. s vyšetřováním tragické exploze, při níž zemřel člověk. Jenže oběť má dvojče, což vyšetřování zkomplikuje. Kdo explozi způsobil?

Sběratele kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love!

Šárka Novotná

Kůstka

Kdo stvořil knižní i seriálovou Kůstku?

 

Kůstka a Booth

4 nejšťastnější zářezy v kariéře Davida „Bootha“ Boreanaze

 

Sběratelé kostí VII (4) - Obrázek 7

Sběratelé kostí: Top 5 míst k hledání mrtvol

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama