Která light show je lepší? Srovnejte americký Talent s českým!

Sedmý ročník reality show Amerika má talent pokračuje dalším čtvrtfinálovým kolem, kde se představí opět dvanáct soutěžících, z nichž čtyři postoupí do semifinále. Konkurence je veliká a nervozita je na soutěžících znát.
Light Wire Theater
Light Wire Theater
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rockový žonglér Mike Price své vystoupení zkazil a tuší, že jeho cesta ke slávě tímto končí. I Cristin Sandu, předvádějící nebezpečný cirkusový kousek, kvůli nervozitě vystoupení nedokončil. Někteří soutěžící sice vystoupení nepokazili, ale stejně sklidili od poroty kritiku.

Byli i soutěžící, kteří porotu nezklamali a mezi ně se řadí dětská taneční skupina, adrenalinové vystoupení sportovní skupiny na rampách a mladičký komik. Porota byla velmi nadšená taneční a světelnou show skupiny Light Wire Theater, u níž se obávala, že již nic nového nepředvede…

Light Wire Theater jsou techničtí mágové

Light Wire Theater je pětice originálních lidí skládající se z techniků, ale i tanečníků. Krkem, který kroutí touhle uměleckou skupinou, jsou manželé, jejichž povoláním býval balet. Light show v jejich podání není jen o hraní se světlem, které je velice technologicky náročné. Jejich technika připomíná práci na "zelené ploše", kterou používají v hollywoodských filmech.

Podívejte se jaké neuvěřitelné obrazy dokážou vypovědět světlem:

O originální light show nebyli ochuzeni ani čeští diváci minulý rok. V pořadu Česko Slovensko má talent se objevil umělec Alex Dowis, jehož plátnem byla luminiscenční plocha. Vytvářel obrazy, u kterých se tajil dech. Jeho talent ho dostal až do finále!

Česko Slovensko má talent pokračuje dále. A pokud máte talent nebo někoho takového znáte, nebojte se ho předvést na konkurzech, které právě začaly. Už v neděli můžete svůj um předvést v Brně!

Nemusíte čekat na další talentované lidi do české verze. Podívejte se už dnes na skvělou show Amerika má talent ve 20.15 na Prima love!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama