Kromě hraní v Sherlockovi Johnny Lee Miller sbírá medaile v bojovém umění!

Starý případ se ve středu otevře před Sherlockem Holmesem a jeho parťačkou Joan Watsonovou. Vražda, kterou „mají na stole“ je dovede k (vy)řešení starého zločinu. Další díl seriálu Sherlocka Holmese: Jak prosté uvidíte ve středu od 20:15 na Primě LOVE!
Sherlock Holmes: jak prosté (zamyšlený)
Sherlock Holmes: jak prosté (zamyšlený)
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo stál za starým únosem?

Bývalý agent FBI je nalezen mrtvý. A na kusy. Někdo totiž na tělo chlápka, kterému nedaly spát odložené případy, použil sekačku na dřevo. Odpudivá vražda Sherlocka a Joan dovádí právě k jednomu z takových případů – nikdy nevyřešenému únosu malé holčičky. Jak spolu oba zločiny souvisí? To samozřejmě uvidíte na Primě LOVE ve 20.15 už tuto středu.

Sherlock Holmes: Jak prosté - Johnny Lee Miller medaile Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté - Johnny Lee Miller medaileFoto: Instagram.com

Sherlock skončil na lopatkách

Zda se i tentokrát dostane Sherlock zločincům na kobylku uvidíte ve středu večer, zatím se však můžete mrknout, kdo položil na lopatky jeho představitele Jonnyho Lee Millera. Britský sympaťák a bývalý manžel Angeliny Jolie je známý svou vášní pro sport, a krom toho, že běhá jak drak, se dal i na bojové umění. Konkrétně se zdokonaluje v brazilském Jiu- Jitsu.

Sherlock Holmes - Miller zápasí v Jiu- Jitsu Foto: Sherlock Holmes - Miller zápasí v Jiu- JitsuFoto: Instagram.com

 

Wikipedie o tomto sportu říká, že je to sport: "...úpolový sport a sebeobranný systém, který se zaměřuje na úchopy, páčení a škrcení, jež se uplatňují hlavně v boji na zemi. Umění bylo odvozeno z japonského bojového umění Kodokan judo na počátku 20. století, který se sám vyvinul z japonského ju jutsu v 19. století. Umění podporuje zásadu, že menší, slabší člověk se může úspěšně bránit proti většímu, silnějšímu útočníkovi pomocí správné techniky, především uplatňováním páčení a škrcení".

Herec měl nedávno první turnaj, na který trénoval celý rok – a fanouškům se pochlubil fotkou toho, jak ho soupeř dostal na záda.

A nakonec si nicméně na stupínky vítězů přece jen „sáhnul“.

Klobouk dolů.

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20:15 na Primě LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama