Kromě Castla zvládá Nathan Fillion dokonale i zpěv a tanec!

Mužem více talentů je herec Nathan Fillion, představitel spisovatele a detektiva Richarda Castla v seriálu Castle na zabití. Nejenže mu to skvěle hraje, ale i zpívá. Nevěříte? Tahle videa vás dostanou. Castla na zabití si užijte v úterý ve 21.20.
Castle na zabití- Emmy 2013 isifa.com
Castle na zabití- Emmy 2013 isifa.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fillion zapěl a zatančil nejen na slavnostních akcích, jako jsou různé televizní ceremoniály, ale i v originálním webovém projektu, kde navíc dokázal, že se nebojí dělat si legraci sám ze sebe.

Showman na pódiu

Punc playboye i pěvecké nadání dal Nathan Fillion naplno na obdiv třeba při loňském předávání cen Emmy, které zahajoval hudebním číslem. Společnost mu, krom krásných dívek, dělají i – též tančící a zpívající – bavička Sarah Silverman a herec Neil Patrick Harris. Toho pro změnu můžete vidět v roli fenomenálního Barneyho Stinsona v seriálu Jak jsem poznal vaši matku na Prima Cool! No a takhle to herecké trojce klapalo.

Nathan Castle Fillion: Emmy 2013

Parodický superhrdina ve webovém seriálu

S Neilem Patrickem Harrisem si ostatně zahrál i v zajímavém webovém seriálu Doctor Horrible´s Sing – Along Blog, který v roce 2008 natočil kultovní Joss Whedon (Buffy, přemožitelka upírů, Angel, Avengers) jako nízkorozpočtovou záležitost během stávky scenáristů. Muzikál je o „démonickém“ vědci (Harris) zamilovaném do zrzavé Penny. O ni však usiluje i, poněkud otravný, superhrdina Captain Hammer (Kapitán Kladivo) – v podání Nathana Filliona, kterého musí Dr. Horrible překonat. Nadhled a vtip, s kterým si Fillion narcistického a nepříliš inteligentního „Kladiva“ zahrál, můžete zhlédnout třeba v tomto hudebním čísle:

Dr. Horrible´s sing: Neil Patrick Harris

Zazpíval si v Castlovi

A na zpěv došlo i v závěru jednoho z dílů Castla. Tady Filliona doprovodila také Stana Katic, která se zpívání věnuje i mimo seriál.

Castle a Becketová zpívají

Dnes večer však Castlovi s Beckettovou do zpěvu moc nebude. Těsně po probuzení se Beckettová dozví, že v jistém domě byl vyhozen do povětří byt, v němž zemřela žena. Brzy se ukáže, že atentátníkem je Archibald Fosse, k němuž měl přijít Diego Jimenez, sběratel, jenž se zajímal o karty, které Fosse nabízel. Jinak se o atentátníkovi ale nic neví. Při vyšetřování v bytě Beckettová šlápne na cosi podivného na podlaze...

Sledujte Castla na zabití v úterý od 21.20 na Prima love!

Šárka Novotná

Castle na zabití I

Castle není jediným spisovatelem-detektivem, proti zločinu bojoval i Hammett

Castle na zabití znovu

Nejlepší hlášky Castla na zabití? Tady jsou!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama