Kdo ze slavných sportovců je za mřížemi?

Místo činu je zpět! Charlotte Lindholmová musí tentokrát vyřešit případ profesionálního fotbalisty, který je nalezen ubitý k smrti. Charlotte je tím značně otřesená, protože jen pár hodin před smrtí dával tento hráč Charlottinu synovi autogram a zářil štěstím...
O.J. Simpson u soudu
O.J. Simpson u soudu
isifa.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo všechno patří mezi slavné sportovce?

Zalil milenku do betonu

Pozornost vzbudil před čtyřmi lety případ brazilského fotbalisty Bruna Fernandese. Tehdy šestadvacetiletého sportovce totiž policie obvinila z vraždy milenky Elizy Samudio. Té měl Fernandes ještě za jejího života vyhrožovat a dopouštět se na ní násilí. Vše vyvrcholilo tím, že ji známý gólman měl nechat zabít, část těla nechat zalít do betonu a zbytek hodit rotvaljerům. Fotbalistovi zlomilo vaz, že si na něj milenka už během jejich vztahu stěžovala. Loni dostal dvaadvacet let natvrdo.

Jeden z největších procesů Ameriky

Velmi známým je i případ bývalého basketbalisty a herce O. J. Simpsona. Ten v první polovině 90. let stanul před soudem kvůli obvinění z vraždy své bývalé manželky Nicole Brown Simpson. Tu a jejího přítele Ronalda Lyle Goldmana našli brutálně zavražděné roku 1994 v domě Nicole. Podezření na O. J. Simpsona, kterému se v té době příliš nedařilo, padlo mimo jiné i proto, že koncem 80. let volala vyděšená Nicole na policii s tím, že ji manžel napadl.

Na konci ostře sledovaného procesu, byl Simpson zproštěn obvinění. Prokázalo se však, že v některých bodech sportovec lhal a musel tak pozůstalým vyplatit tučné odškodné. To ho přivedlo do ještě větších problémů a sklouzl na šikmou plochu. V roce 2007 se Simpson octl u soudu podruhé – obviněn z řady zločinů, zahrnující i ozbrojenou loupež a únos. Rozsudek? 33 let odnětí svobody, devět let bez nároku na podmínečné propuštění.

Atletka u gestapa

Violette Morris Foto: Agencé Rol/Wikimedia Commons

Violette Morris                                                                            Foto: Agencé Rol/Wikimedia Commons

 

A teď trochu do historie. Francouzka Violette Morris byla ve své době unikát. Sportovkyně, která se narodila roku 1893, měla na kontě stovky fotbalových zápasů, profesionálně hrála za pařížské kluby i národní tým a je nositelkou dvaceti titulů v oblasti atletiky. Chovala se jako muž, měla pořádnou páru a její velkou zálibou byl i motorismus.

V druhé polovině 20. let však byla „odejita“, započaté podnikání se jí nedařilo a stávala se čím dál naštvanější. Když se prostřednictvím další sportovkyně a toho času německé agentky ve 30. letech vydala do Německa, přivykla odlišnému zacházení než ve Francii a začala kopat za druhou stranu.

A po okupaci Francie se dala přímo do služeb gestapa. Byla silná, brutální, rafinovaná – prostě postrach. Poválečného soudu se nedožila. Nakonec si na ni totiž Anglie připravila speciální plán a Violette zahynula v dubnu 1944 ve svém autě spolu s dalšími kolaboranty. Její rozstřílené tělo skončilo v hromadném hrobě.

Kriminálku místo činu uvidíte na Prima love již tento pátek ve 20.15!

(-nov)

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně

Jak dobře znáte seriál Rizzoli & Isles? Udělejte si kvíz!

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I - Obrázek 12

Rizzoli a Isles řeší vraždu a skandál ve škole. Znáte ty filmové?

Sasha Alexander

Má slovanský původ a tchyni Sofii Loren – to je hvězda seriálu Rizzoli & Isles


Silvestr s Primou Love!
Také vás nebaví silvestrovské veselí za zvuků petard? Ty z nás, které chtějí strávit poslední den v roce 2012 v klidu domova, i tak můžou prožít večer plný zábavy, zvratů, lásky a luxusu! Prima Love vám ukáže silvestr, z kterého vás hlava bolet nebude. 
Keenu Reeves v listopadové romanci
O naší klasickou seriálovou nabídku vás nepřipravíme ani na silvestra. Ale večírek posledního dne v roce začne romancí s  rozervaným Keenu Reevesem. Listopadová romance (20:00 hod.) je tak trochu bláznivý příběh o dvou lidech, kteří se svým životním stylem nepřibližují ani omylem. Keenu Reeves v roli tvrdého kariéristy potká velice netradiční dívku Saru (Charlie Theron). Sara se bude snažit během jednoho měsíce ukázat svět v jeho lepší perspektivě. 
Svět celebrit 
Po Listopadové romanci se vrátíme do prostředí, které důvěrně známe. Životy českých celebrit podrobně rozebere Martina Gavriely v pořadu Top Star Love (22:05). Jak české celebrity slavily Vánoce? Jaké dárky chystaly pro své nejbližší? 
A sex (nejen) ve městě
Ve 22:40 se rozběhne další epizoda úspěšného seriálu Sex ve městě. Carrie se nikdy nebojí zeptat, a tak se dozví, že pan Božský se už nikdy nehodlá ženit. Ani s Carrie, autorkou novinářských sloupků o sexu. Ani její přítelkyně Charlotte to nemá lehké, přestože potká nejlepšího milence na světě. Pan Zajíček je sice návykový, ale také na baterky….
Od 23:15 až do silvestrovské půlnoci prožijeme v záři luxusu a celebrit společně s pořadem Top Star. Silvestr plný zábavy, vztahů, lásky a leckdy šťastných konců, ten prožijete s Primou Love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama