Kdo dostane pozvánku od vraha? Malá holčička!

Není nic strašidelnějšího, než když je vaše dítě v nebezpečí. Dnešní svět skýtá několik takových forem zla, které jako rodiče nedokážeme vždy odvrátit. Jedním takovým příkladem je internet a dítě bez dohledu. Podívejte se na sobotní příběh Pozvánka od vraha ve 20:15 na Prima love.
Pozvánka od vraha
Pozvánka od vraha

Německý thriller, který vás zavede do příběhu rodiny, jež se zrovna rozvádí, vám ukáže, co všechno může nabídnout internet. Dvanáctiletá Jessy prochází kvůli rozvodu rodičů složitým obdobím a tráví téměř veškerý čas na internetu. Nemá žádné opravdové přátele, jen ty ze sítě. Tam ale není každý takový, kým se zdá být. Pod identitou stejně staré kamarádky se skrývá nebezpečný psychopat...

Oprávněné starosti

Katja Waiserová si dělá starosti o svou dvanáctiletou dceru Jessy. Nemá už vůbec žádné kamarády a veškerý čas tráví na internetu, kde si dopisuje s internetovými přáteli. Především s jistou Chrissy, která má pro Jessy vždy ta správná slova. Jessy si prochází složitým obdobím, protože se její rodiče rozvádějí. Katja se snaží Jessy přesvědčit, aby zase chodila ven, a proti její vůli ji přihlásí do tenisového klubu a zakáže jí internet. Zákaz podpoří zaheslováním přístupu.

Pozvánka od vraha
Pozvánka od vraha

Katje se od té doby začnou dít divné věci. Přijde o všechny peníze, protože si údajně přes internet koupila na aukci předraženou vázu. Někdo z jejího mailu rozešle e-mail, kvůli kterému přijde nejen o všechny přátele, ale i o práci. Navíc jejím jménem dá někdo výpověď z bytu. Katja navštíví policii a doufá, že jí pomohou. Její historka je však tak podivná, že tomu ani policisté zprvu moc nevěří, a hlavně nemají moc možností, jak Katje pomoci...

Katja si tedy bude muset pomoci sama. Její snažení se zvrtne do hladového vyšetřování po tom, kdo jí systematicky ničí život. Stopy však stále ukazují směrem k počítači její dcery. Co by mohla tak malá dívka provést? Nebo ji někdo navedl?

To se dozvíte na Prima love ve 20:15 již tuto sobotu!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama