Kde najdete muže? Na Prima love na stromech

Myslíte si, že máte všechno. Skvělou práci, muže, který vás miluje a vy milujete jeho. Pak se vám ale život změní ze dne na den. A vaše pracovní cesta se protáhne na neurčito. To je nový seriál Muži na stromech, který uvidíte každý čtvrtek od 23.20 na Prima love.
Muži na stromech hl. foto
Muži na stromech hl. foto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Úspěšná spisovatelka a poradkyně přes vztahy Marin letí přednášet do odlehlého Elma na Aljašce. Když se dozví, že ji podvedl snoubenec, musí přehodnotit všechny své dosavadní názory a zkušenosti.
 
Poradkyně přes vztahy Marin Fristová přesně ví, na co dávat pozor, čemu se vyhnout a co vede ke štěstí. Jak přece všichni čtenáři jejích dvou veleúspěšných knih vědí, každý je strůjcem vlastního osudu.

Aljaška? Tam, kde na jednu ženu připadá deset mužů.

Ráj. Řekla by každá žena z velkoměsta, kde je to s počtem mužů přesně naopak. Jenže Marin je zaseknutá v pěkném Zapadákově. Dojde ale k závěru, že by tu mohla zůstat a začít psát novou knihu. O čem a o kom jiném, než o vztazích a hlavně o mužích? 
 
Díky tomu, že jich je v Elmu desetkrát více než žen, má po ruce spousty studijního materiálu. Stejně jako ona se tu všichni cítí zaseknutí někde mezi minulostí a budoucností a mnoho z nich zažilo v cestě za milostným štěstím rozlety a pády.
 

muži nas stromech- muž
muži nas stromech- muž


Mezi muži, kteří Marin líčí vztahy z pánské perspektivy, jsou  mimo jiné Buzze, pilot jediné aerolinky, která do Elma létá, a Ben, barman, jehož tajemství by většinu zákazníků šokovalo. Sympatický Patrick je Marinin největší fanoušek a provozuje jedinou místní hospodu a rádio. Aljašský domorodec Jack toho moc nenamluví a zajímá se o ochranu přírody. Jak se okolnosti začnou vyvíjet, zkouší ochránit Marin před ní samotnou.
Muži na stromech - muži
Muži na stromech - muži

Za seriálem Muži na stromech stojí scenáristka Sexu ve městě Jenny Bicksová, James Mangold, který režíroval filmy jako I Walk The Line, Identita, Kate a Leopold nebo nového Wolverina, a jeho partnerka producentka Cathy Konradová.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama