Kate Hudson dospěla až s dětmi. Ve filmu Život s Helenou!

Dcera Goldie Hown, Kate Hudson, si zahrála roli, která i ji samotnou ovlivnila. Podle svých slov dospěla. Jako dítě slavné herečky a muzikanta narozená v hvězdném L. A. poznala veškeré pozlátko. Tvrdé přistání ze světa celebrit zažije i její postava ve filmu Život s Helenou.
Život s Helenou
Život s Helenou
Distributoři
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Americkou romantickou komedii Život s Helenou uvidíte na Prima love ve 20.05. Jak sami určitě víte, v pátek večer zůstanou doma jen ty hodné holky. Což Helena, hlavní představitelka filmu, rozhodně není. Postavu Heleny hraje bohémka a hollywoodská herečka Kate Hudson, která o světě pozlátka ví své. Stejně jako Helena, která pracuje jako agentka jedné z nejvýznamějších modelingových agentur v Americe. Krásná těla a s tím spojené i obrovské možnosti, které hýbou světem, ji samotnou také ovlivnila.

Život s Helenou: dcera

Zatímco její sestry žijí tradiční život pětatřicítek za sporákem s manželem a minimálně dvěma dětmi na krku, Helena si užívá světel velkoměsta a nezávazného sexu. Odolejte sexy modelům, kteří na vás kývou se skleničkou něčeho ostřejšího z předraženého baru. To je její dosavadní život, s kterým je nadmíru spokojená. Kdo by nebyl?

Jedna sekunda změní celý život

Ve chvíli, kdy se Helena právě probouzí z mátoh z divokého večírku, její sestra společně s manželem umírá na následky autonehody. Zůstaly po nich tři děti, které si bude muset vzít do opatrovnictví právě Helena. Rázem se z ní musí stát dospěla žena... a možná to dopadne tak, že děti budou vychovávat spíš ji!

Život s Helenou: Aiden se objeví ve filmu!

Chcete znát jedno obrovské plus celého filmu?

Helena potká ve filmu chlápka, kterého všichni moc dobře známe. Je to vysoký a statný muž, truhlář Aiden Shaw ze Sexu ve městě!

Život s Helenou uvidíte v pátek ve 20.05 na Prima love!

Sarah jessica Parker 2

Sex ve městě: Co vězí za takovým úspěchem?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama