Kate Beckett z Castla slaví narozeniny na český státní svátek!

Nejen o vraždu, ale i o pořádný balík peněz půjde v dalším dílu Castla na zabití. Podívejte se, na co se můžete těšit. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.
Castle na zabití - Kate Beckettová vyšetřuje
Castle na zabití - Kate Beckettová vyšetřuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo zavraždil informanta?

Tentokrát se na scéně opět objeví detektiv Ethan Slaughter v podání Adama Baldwina, jemuž někdo zabil informanta. Později nicméně vyjde najevo, že oběť byla zapletená do krádeže čipu v milionové hodnotě. A aby toho nebylo málo, došlo ještě k loupeži pořádného balíku peněz, kterou však inicioval někdo jiný… Kdo zabíjel a kde jsou peníze? Toť oříšek.

Kate Beckett je o rok starší!

A teď jedna perlička. Víte, že hlavní ženská hrdinka seriálu, výtečná Kate Beckett, měla nedávno narozeniny? Upozornila na to její představitelka Stana Katic, která rovnou složila své hrdince, s níž strávila 8 sezon, i pěkný hold.

Castle na zabití - Stana Katic se narodila 17. listopadu Foto: Castle na zabití – Kate se narodila 17. listopadu; foto: Instagram.com

Kate Beckett se “narodila” 17. listopadu. A vzhledem k tomu, že když její matku Joannu Beckett v lednu 1999 zavraždili, bylo Kate 19, přišla nadaná kriminalistka na svět 17. listopadu 1979. Letos by tedy oslavila 37. narozeniny! A je tak o rok a půl mladší než její představitelka Stana Katic, která se narodila 26. dubna 1978.

Všechno nejlepší, Kate!

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama