Jsou slavné, úspěšné a bojují za práva zvířat

Vraždu majitele farmy na chov kuřat řeší Kůstka a Seeley Booth. Než zjistíte, kdo za vraždou stál, seznamte se s celebritami, které též aktivně bojují za práva zvířat. Už dříve jsme psali, že mezi ně patří i představitelka Kůstky Emily Deschanel, zdaleka však není výjimkou.
Kůstka
Kůstka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sběratele kostí uvidíte ve středu ve 21.20 na Prima love.

Podpořila záchranu goril

Hvězda snímků Leon, Černá labuť nebo Hlavně nezávazně bojuje za práva zvířat už celá léta. Třiatřicetiletá hvězda Natalie Portman je zapřisáhlou vegetariánkou, odmítá kožešiny a před pár lety například podnikla i cestu do Rwandy, aby podpořila záchranu ohrožených goril. Natalie byla nějaký čas dokonce vegankou, během těhotenství však přestoupila zpátky k vegetariánství. Mimochodem vegetariánkou se stala už v osmi letech, když byla – na lékařské konferenci, kam doprovázela svého otce – svědkem demonstrativní operace provedené na kuřeti.

Natalia Portman ve filmu V jako Vendeta přišla o své dlouhé hnědé vlasy
Natalia Portman ve filmu V jako Vendeta přišla o své dlouhé hnědé vlasy
Bontonfilm

Proti koňskému masu

Svými aktivitami v boji za práva zvířat je známá i jedna z nejslavnějších a nejkrásnějších hereček dějin filmu Francouzka Brigitte Bardot. V 80. letech založila organizaci Foundation for the Welfare and Protection of Animals. Silně protestuje proti konzumaci koňského masa, kritizovala například i lov tuleňů v Kanadě, před 4 lety také zaslala dopis dánské královně Margaret s požadavkem, aby víc netolerovala vybíjení delfínů na Faerských ostrovech.  Na ochranu zvířat darovala také velké finanční částky a vydražila některé své šperky.

V rodinných šlépějích

Nejen na poli módy bojuje zvířata dcera Paula McCartneyho. V jejích módních kolekcích, které oblékají třeba Gwyneth Paltrow, Madonna nebo Cameron Diaz, nenajdete kůži ani kožešiny. Čtyřiatřicetiletá Stella je také členkou organizace PETA.Módní návrhářka Stella McCartney Foto: isifa.com

Módní návrhářka Stella McCartney. Foto: isifa.com

 

Boji za práva zvířat se ostatně věnovala už její matka, fotografka a hudebnice Linda McCartney, a podporuje jej i otec Paul.

Sběratele kostí uvidíte v úterý ve 21.20 na Prima love.

(-nov)

Americký úspěšný seriál Sběratelé kostí

Sběratelé kostí: Kdo jsou kolegové Kůstky a Bootha?

Vyplazený jazyk boxera Mika Tysona... to je zvíře!

5 slavných, kteří se nedotknou masa stejně jako Kůstka!

Kůstka

Chytré ženy v seriálech. To je Kůstka, Scullyová nebo Watson(ová)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama