Jedna jako druhá. Krásná slovenská dvojčata dobývají svět

Slyšeli jste už o slovenských zpěvačkách Daniele a Veronice Nízlových? Uhrančivé krásky si doslova žijí svůj sen. Bouchají jedno šampaňské za druhým, skotačí u bazénu, projíždějí se v kabrioletech a muži jim leží u nohou! Rozjely to dokonce i s drsným rapperem Snoop Doggem.
TwiiNS - Obrázek 11

Nás zajímalo, jestli za jejich štěstím přece jen není nějaký zádrhel. Tyhle holky spolu zpívají už od malička, reprezentovaly Slovenskou republiku v soutěži Eurovision a nazpívaly song s americkými rappery Flo Rida a Snoop Doggem.

Proč jim nejde přímo „dvojnásobně“ odolat?

Při osobním setkání z dvojčat září pozitivní energie. Co stojí za jejich neustálým optimismem? Veronika sluníčkový přístup k životu svádí na geny. Dvojčata jsou stále vysmátá po věčně usměvavé babičce s maminkou, která má na svědomí, že jako malé zazářily v televizní pěvecké soutěži Hvězdička. Děvčata se umístila na prvním místě a jako první v historii zvítězila v obou kategoriích.

TWiiNS - SAGAPO

Předurčené k úspěchu

Zrodila se tak úspěšná sourozenecká dvojka připravená ovládnout šoubyznys. Model dvě hezké holky zafungoval ve světě u nejpopulárnějších dvojčat Olsenových i u modelek Gisele a Patricie Bündchenových, proč by tedy ne u Twiins? Na násobení jejich energie, talentu i půvabu vystavěly svou kariéru a staly se pro sebe navzájem nepostradatelnými. A pokud máte stále pocit, že jim nemáte co závidět, tak to vybalíme rovnou – na těchto kočkách nedrhne vůbec nic. Pracovně se doplňují a tvrdí, že se vůbec nehádají a neumí se na sebe zlobit. Navzájem se dobíjí energií a jsou si nejlepšími kamarádkami. Jedna je odpovědná, druhá pohodová. Nejdéle se od sebe odloučily pouze po dobu několika týdnů.

Malý podfuk sexy školaček

O jedinou lumpárnu, kterou kdy vyváděly, se s námi podělila Daniela. „Jediná situace, kdy jsme využívaly naší podoby, byla občasná výměna papírů během písemek. Mně šly lépe rovnice, Veronice zase geometrie, takže v matice první půlku testu napsala jedna, o zbytek se pak postarala druhá (ale pšššt).“

V současnosti se Twiins účastní projektu Dvojnásobně neodolatelní. Společně s dalšími pěti dvojicemi se na stránkách www.dvojnasobneneodolatelni.cz rozhodly podělit se světem o sílu svého přátelství.

Na zmíněných webovkách se dočtete vše o projektu Dvojnásobně neodolatelní, který vzniknul na základě symbolického přátelství čokolády Milka a sušenek Chips AHOY! Najdete tam příběhy dalších slavných dvojic, které vám dokáží, že jako jednotlivci jsou sice úspěšní, ale teprve spolu nepřekonatelní. Stejně jako čokoláda Milka a sušenka Chips AHOY!

Díky facebookové aplikaci si také budete moci vyzkoušet, jak si stojí vaše přátelství s nejlepším přítelem. Být neodolatelný je paráda. Ale co teprve dvojnásobně neodolatelný?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama