Jane a Maura mají v Rizzoli & Isles novou posilu! Kdo přichází na scénu?

Nový případ i posilu přinese čtvrteční díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně. Kdo svou přítomností obohatí populární tým? A co mají na práci Maura a Jane tentokrát? Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.
Rizzoli a Isles - Idara Victor
Rizzoli a Isles - Idara Victor
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jane bude v nebezpečí!

Nejdřív k případu, který je tentokrát obzvlášť vypečený. Maura, Jane a spol. totiž při vyšetřování vraždy mladé ženy zjistí, že čelí řádění sériového vraha. A také musí ochránit klíčovou svědkyni – mladičkou dívku jménem Trisha. Jane dokonce kvůli její záchraně nasadí vlastní život!

Nová tvář přichází

Rizzoli a Isles - nová posila Foto: Rizzoli a Isles - nová posilaFoto: Instagram.com

A právě ve víru dramatických okolností přivádí Korsak do týmu posilu – mladou analytičku Ninu Holiday. Ninu hraje rodilá Newyorčanka Idara Victor. Právě role Niny Holiday se pro mladou Američanku s nigerijskými kořeny stala asi nejvýraznější televizní příležitostí. Nicméně jinak má Idara širokou škálu i dalších pracovních aktivit.

Žena mnoha profesí

Rizzoli a Isles - Jane v ohrožení života Foto: Rizzoli a Isles - Jane v ohrožení životaFoto: archiv PrimaUž ve třinácti vyhrála Miss New York Junior, ale později dala před modelingem přednost hraní. Tančí, zpívá a věnuje se muzice, vedle herectví studovala i managment, marketing a na živobytí si vydělávala také provozováním online outletu s oblečením.

A co se budoucnosti její postavy týče, můžeme vám prozradit, že ji čeká zajímavá milostná záležitost.

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama