Jaký je Sherlock Holmes v soukromí? Běžec i advokát

Ačkoliv revolučnímu pojetí Sherlocka zpočátku mnozí nevěřili, seriál Jak prosté dokázal, že si pozornost zaslouží a v zahraniční už na podzim nastartoval svou třetí sezonu. Velký podíl na úspěchu má bezpochyby i představitel Sherlocka Jonny Lee Miller. Jaké je soukromí charismatického čtyřicátníka?
Sherlock Holmes aka Jonny Lee Miller
Sherlock Holmes aka Jonny Lee Miller

reklama

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu ve 20.15 na Prima love.

Herecká manželství

U Millera je často připomínáno, že byl prvním manželem Angeliny Jolie. Vzali se velmi mladí v polovině 90. let, manželství jim však příliš dlouho nevydrželo. Zatím se zdá, že na tu pravou kápl až pár let poté. V roce 2006 totiž začal randit s modelkou a herečkou Michele Hicks a o dva roky později se v Malibu vzali. V době svatby s Jonnym už byl na cestě jejich syn Buster Timothy Miller, který se narodil v prosinci 2008.

Hicks si dosud zahrála především v seriálech – například v Právu a pořádku nebo Odložených případech. Pohledná tmavovláska účinkuje též v klipu Letting the Cables Sleep od kapely Bush. Jak si můžete všimnout, náš Sherlock Holmes má prostě slabost pro drsné ženy "vamp".

Michele Hicks
Michele Hicks

Je to běžec

Kromě záliby v temných ženách má náš "love" Sherlock Holmes také zálibu ve sportech. Uznáváme, moc na to sice nevypadá, a víc než sporty mu uvěříte spíš jeho seriálové drogy, nicméně opak je pravdou. Jonny miluje uběhnuté míle, které zůstaly za jeho zády.

Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 6
Autor: archiv Prima Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 6

Miller je totiž zdatný maratonský běžec. London Maraton před šesti lety uběhl za něco málo přes tři hodiny, New York City Marathon zase v roce 2010 absolvoval se svou „kolegyní“ ze seriálu Dexter Jennifer Carpenter (seriál můžete sledovat na Prima Cool).

Věnuje se nemocným

Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 8
Autor: archiv Prima Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 8

Ostatně maratony běhá i ve spojitosti s charitativními projekty – například organizací Mencap pracující s mentálně postiženými lidmi. V roce 2014 se zase začal angažovat v pomoci lidem trpícími vzácnými onemocněními. Má prostě srdce na pravém místě. 

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu ve 20.15 na Prima love.

Jonny Lee Miller jako Sickboy

Hrál nejslavnějšího feťáka, teď je to Sherlock Holmes


reklama

reklama