Jaký bude sobotní večer na Prima love? Čeká vás thriller, ale i láska

V sobotu večer se můžete zase těšit na pravdivé příběhy. Tentokrát se podíváme na velice dramatický příběh jendoho kanadského manželství. Nebezpečné Lži uvidíte již ve 20.05. A co dál?
Kráska a zvíře
Kráska a zvíře
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prima love vám v sobotu večer ukáže, jak může být život různobarevný. Film Nebezpečné lži, který uvidíte ve 20.15, je příběhem Treye, který sice pracuje dlouho do noci, ale vždycky si najde čas na svou bývalou přítelkyni a jde s ní třeba na večeři. Problém je v tom, že Trey je ženatý na plný úvazek. Samozřejmě, že jeho večerní dýchánky nezůstanou doma bez povšimnutí. Treyova manželka se bude snažit zjistit o nich co nejvíc, a proto si najme detektiva. Její nešťastná ruka ovšem padne na Ethana, který má své záměry (s temnou minulostí ruku v ruce) – manžele rozdělit....

Ustojí manželský vztah takový zásah cizího člověka?

To uvidíte v sobotu ve filmu Nebezpečné lži na Prima love ve 20.15!

Nebezpečné lži
Nebezpečné lži

Hned poté vás čeká pokračování druhé série Kráska a zvíře ve 22.05. Americký krimi - fantasy seriál v sobě kloubí drama, ale i velkou lásku, která se inspiruje z pohádky Kráska a zvíře. V hlavních rolích uvidíte krásku, jež si můžete pamatovat z nejnovějšího seriálového Supermana, K. Kreukovou. Ta je zamilovaná, jak jinak než do "zvířete", jejich záležitosti jsou ovšem daleko spletitější, než by se mohlo na první pohled zdát.

Kráska a zvíře
Kráska a zvíře

Sledujte v sobotu večer Primu love!

Kráska a zvíře - nový seriál

Moderní Kráska a zvíře! Vincent chce utajit před Cat velké tajemství

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama