Jak prosté: Neuhodnete, s kým pózuje Lucy Liu!

Lucy Liu má zřejmě pro strach uděláno! A neváhala tak na svém instagramovém profilu zapózovat se zvířetem, které rozhodně nepatří mezi běžné domácí mazlíčky! Mrkejte! Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.
Lucy Liu a gepard
Lucy Liu a gepard
Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ačkoliv ji televizní diváci mohou znát pouze ze seriálů nebo filmů, Lucy Liu je žena mnoha tváří. Kromě toho, že se věnuje režírování seriálových epizod (ano, i u Sherlocka si sedla na režisérskou židli), se věnuje i umění. Kromě toho před pár dny navštívila Harward, aby zde převzala jistou cenu. To vše se dozvíte na následujících řádcích.

Umění je zábavou

Sama totiž maluje, a podle ní je perfektně strávená neděle právě na jedné ze skvělých uměleckých výstav. A minulý týden se tak podělila se zážitkem z perfektního nedělního odpoledne. Je poměrně hezká představa, že hollywoodské hvězdy se zajímají i o něco jiného, než jsou jen perfektně nalakované nehty a parádní suma na účtě.

Lucy Liu byla na umění Foto: Lucy Liu byla na umění, foto: Instagram.com

Kočičí fotky

Lucy si totiž pořídila několik odvážných fotek – s pořádnou šelmou. Představitelka Joan Watson se pro své fanoušky vyfotila s “baby Cheetah”, mládětem geparda. Tady to vypadá, že se dvojka ještě tak trochu oťukává.

Lucy Liu s šelmou
Lucy Liu s šelmou
Instagram.com

20. února také Lucy Liu přebrala ocenění od Harvard Foundation. Podle této nadace je šestačtyřicetiletá herečka a malířka, která se zapojuje i do dobročinnosti, umělcem roku.

Lucy Liu přebrala ocenění od Harvard Foundation
Lucy Liu přebrala ocenění od Harvard Foundation
Instagram.com

Gratulujeme!

Rockwell i Carla

A teď další nálož roztomilosti! Lucy popřála fandům hezkého Valentýna s mužem svého života – několikaměsíčním synkem Rockwellem. A do záběru se vešel i další člen rodiny!

Počátkem týdne pak Lucy vyslala do světa sympatickou fotku s Carlou Gugino (Strážci-Watchmen, Muž z oceli).

Sherlocka Holmese uvidíte na Prima love už dnes večer ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama