Jak a proč se slavná Hannah Montana proměnila ve skandální Miley Cyrus?

Nejskloňovanější jméno světového showbyznysu je za poslední dva roky naprosto jasné. Prima love uvede v pátek film Hannah Montana, který Miley zajistil slávu. Proč se z hodné holky stala rebelka, která ráda boří hranice přijatelného vkusu?
Změna Miley- před a po
Změna Miley- před a po

reklama

Po předávání hudebních amerických hudebních cen VMA v roce 2013, kde tato čerstvá dvaadvacítka v podstatě znásilnila šestatřicetiletého ženáče Robina Thicka, si na začátku listopadu v Amsterdamu během MTV cen zapálila jointa. Možná svoji show pochopila po americku, stejně jako si většina Američanů vybaví při slově Czech Republic "Prague", Amsterdam je jasná a v tomto případě legální volba. Její počin kazil jen jeden fakt. Většina televizních show, kde se Miley Cyrus v poslední době objevuje, končí skandálem. A pokud nemá náladu, jen na vás neobjektivně vyplázne jazyk. Co stojí za takovou proměnou z dětské hvězdy Hannah Montana na divokou Miley Cyrus?

Video VIP zprávy: Miley Cyrus je chronická skandalistka: v přímém přenosu si zapálila jointa! Foto: archiv

Video VIP zprávy: Miley Cyrus je chronická skandalistka: v přímém přenosu si zapálila jointa! Foto: archiv

Miley Cyrus a její exsnoubenec

Potkali se během natáčení filmu Poslední píseň, kterou jste mohli vidět na Prima love. Rodilý Australan Liam Hemsworth, jenž má o něco slavnějšího bratra představujícího Thora, okouzlil nejdřív její maminku na castingu. Ta Miley neustále přesvědčovala, že Liam je pro roli nejlepší a rozhodně by si tohohle povedeného Australana neměla nechat ujít. Jelikož matky mají vždycky pravdu, ti dva se během dvou let zasnoubili. Totální zamilovanost Miley nedovolila pracovat. A tak při googlování jeho jména od roku 2009 do roku 2012 můžete najít jen paparazzi fotky.

Poslední píseň: začátek lásky Miley a Liama

Wrecking ball je na světě

Tato hollywoodská idylka moc dlouho nevydržela. Liam s nějvětší pravděpodobností spočinul nejen okem  na úplně jiné krásce. O Miley kolovaly zvěsti, že si čím dál tím úspěšnějšího herce snaží udržet zuby nehty. A tak se pomalu z oplácané brunetky a dětské hvězdy z napletenými kadeřemi stávala vyhublá popová hvězda, která tři roky nevydala album. Miley trávila v pilates studiu všechen svůj čas a vyměnila tři velikosti. Podle jejího trenéra však díky zdravé životosprávě a pod dohledem profesionálů...

Tenhle pár už je minulostí. Zpěvačka Miley Cyrus s Liamem Hemsworthem se rozešli. Žádné zásnuby nebudou
Autor: isifa.com Tenhle pár už je minulostí. Zpěvačka Miley Cyrus s Liamem Hemsworthem se rozešli. Žádné zásnuby nebudou

Zasnoubení v létě 2012 nejspíš mělo slepit problémy jejich vztahu. Nikoho nepřekvapilo, že  za pár měsíců bylo nejen po zasnoubení, ale i po celém vztahu. Z americké dcery jednoho z nejslavnějších country zpěváků se stala punkerka vyžívající se v ujetých večírcích. Kalhoty s vysokým pasem, blond vlasy nakrátko a vyplazený jazyk, který dokazoval, že zpěvačka právě prožívá pubertu, kterou si během svých produktivních disneyovských let nemohla dovolit. Oslovila jednoho z nejlepších hudebních producentů na světě Williama Pharrela, který má na svědomí poslední hit Daft Punk, znovuzrození Justina Timberlaka nebo právě song Blurred Lines s Robinem Thickem.

Robert Thicke a Miley Cyrus při vystoupení během MTV Video Music Awards 2013 Foto: isifa.com

Robert Thicke a Miley Cyrus při vystoupení během MTV Video Music Awards 2013. Foto: isifa.com

V rádiích se objevila její píseň Wrecking ball, která dávala Liamovi jasné sbohem: "All you ever did was wreck me." A v srpnu bylo její nejnovější album Bangerz na prvním místě amerických hudebních hitparád. Rozchod a urputná snaha sama sebe přesvědčit, že Miley už není ta hodná holčička, jí zatím vychází. Můžeme se bát jen toho, aby se neztratila. Sama v sobě.

Hannah Montana / Miley Cyrus: Koncert "To nejlepší z obou světů"
Hannah Montana / Miley Cyrus: Koncert "To nejlepší z obou světů"

V neděli ve 20.05 na Prima love uviídíte film Hannah Montana, který Miley Cyrus společně se stejnojmenným seriálem udělal hvězdu první velikosti. 


Zpěvačka Miley Cyrus je jako z divokých vajec

Čtyři nejdivočejší kočky světového showbyznysu!

reklama

reklama