Jak jsem poznal vaši matku: Neilovi se daří v osobním životě

I po konci deváté řady HIMYM je herec, zpěvák a moderátor Neil Patrick “Barney” Harris stále “na očích”. Což potvrzuje i jeho fajnový příspěvek z minulého týdne. Co se „Barneymu“ zadařilo? Seriál Jak jsem poznal vaši matku můžete denně vídat na Prima love.
Neil Patrick Harris a valentýnský večer
Neil Patrick Harris a valentýnský večer
Instagram.com

reklama

Bývalá hvězda seriálu Jak jsem poznal vaši matku po pracovní stránce rozhodně nezahálí. V každém případě je pro něj vždy důležitá rodina, kterou se na rozdíl od jiných celebrit nestydí ukazovat na sociálních sítí. Naopak, na Instagramu se dozvíte, že Patrick s rodinou s dvěma malými ratolestmi tráví každou volnou chvilku.

3 000 000 folowerů

Neil se před pár dny pochlubil třemi miliony followerů na Instagramu. A pojal to s vtipem sobě vlastním.

Neil Patrick Harris - 3 milony folowerů
Autor: Instagram.com Neil Patrick Harris - 3 milony folowerů

Valentýn se svým nejlepším manželem

Krom toho však Neil do světa vyslal i pořádnou porci lásky. Jednak se pochlubil, jak slavil Valentýna se svým mužem, hercem Davidem Burtkou, s kterým sdílí lože už deset let.

Neil Patrick na Valentýna
Autor: Instagram.com Neil Patrick na Valentýna

Valentýn se nakonec nevyhnul ani jejich dvojčatům. Patrick si zakládá na společných večerech u obrovského stolu v kuchyni. Takové obrazy příprav totiž, když si pečlivě projdete jeho Instagram, uvidíte poměrně dost často. Třeba ten halloweenský byl poměrně bohatý.

Neil Patrick Harris a valentýnský večer Foto: Neil Patrick Harris a valentýnský večer, foto: Instagram.com

Charita s myšáckýma ušima

A na závěr trošku dobré vůle. Neil se zapojil do charitativního projektu vedeného poměrně originálním způsobem. Pointa? Za každou fotku s ušima Mickey Mouse zveřejněnou na Instagramu, Facebooku nebo Twitteru do 14. března věnuje Disney určitý obnos na charitu – do výše milionu dolarů.

Neil Patrick Harris - Disney
Autor: Instagram.com Neil Patrick Harris - Disney

Jak jsem poznal vaši matku můžete denně vídat na Prima love ve 13.55 a 14.25 a 19.15!

reklama

reklama