I na sukničkáře Barnyeho párkrát došlo. Do jakých žen se zamiloval?

Sukničkář, děvkař, supersvůdce... na Barneyho zálibu v balení žen lze nahlížet různě, i on má však city. A během populárního seriálu Jak jsem poznal vaši matku si střihl i pár dlouhodobých vztahů. Kdo byly jeho osudové ženy?
Jak jsem poznal vaši matku - Barney a Robin
Jak jsem poznal vaši matku - Barney a Robin
archiv Prima

reklama

Další díl seriálu Jak jsem poznal vaši matku můžete vidět pravidelně každý den v 19.20 a 19.50 na Prima love.

Shannon

První Barneyho vážná známost mu dala co proto. Ještě před seriálovými událostmi v roce 1998 randil s dívkou jménem Shannon. Působili u mírových sborů a plánovali odjet pomáhat do Nikaragui – Barney se své pozdější verzi vskutku nepodobal.

Jak jsem poznal vaši matku - Shannon Foto:

Nakonec však zjistil, že ho Shannon podvádí, což ho dost dostalo... Později je ale osud svedl ještě dohromady. Byť velice krátce.

Robin

Osudová Robin Scherbatsky. Nejenže okouzlila Teda Mosbyho, ale i Barneyho Stinsona. A je důkazem, že přátelství nemusí jít pod drn, ani když se do toho zamíchá nějaká ta láska. Barney a Robin spolu začali randit v páté sérii, napoprvé jim to však úplně nevyšlo a momentálně mají nějakou dobu pauzu. Ale nebojte. Dostanou ještě velkou šanci!

Jak jsem poznal vaši matku - svatba Barneyho a Robin
Autor: archiv Prima Jak jsem poznal vaši matku - svatba Barneyho a Robin

Kdo ho čeká?

Barney mezitím rozhodně dlouho sám nezůstane a i v šesté řadě, která na Prima love aktuálně běží, ho dokonce čeká další vážný vztah! A nebude jediný. Sbalí ho dotyčná co nevidět, nebo si Barney Stinson na svou novou "vážnou" partnerku ještě chvilku počká?

Odhalíte ve středu 19.20 a 19.50 na Prima love.

-nov

Barney - Suit Up party 2

Barney Stinson: Zábavný sukničkář s překvapivou minulostí

Jak jsem poznal vaši matku

Všechny Barneyho hlášky najdete v jednom videu!

reklama

reklama