Hvězda Rizzoli&Isles si našla v seriálu novou roli

Nejen herečkou a modelkou je představitelka detetektivky Jane Rizzoli Angie Harmon. V brzké době ji totiž čeká další práce! A má co do činění právě s populárním krimiseriálem. Další díly seriálu Rizzoli&Isles: Vraždy na pitevně každé úterní a středeční odpoledne na Prima love v 15.15.
Rizzoli a Isles - herečka bude režírovat jeden ze seriálových dílů

Jubilejní překvapení

Takže za prvé – seriálové hrdinky Jane Rizzoli a Maura Isles už spolu na jaře oslaví stovku. A právě jubilejní epizodu nebude režírovat nikdo jiný než Angie Harmon. Natáčení 8. dílu finální 7. řady je naplánováno na květen. A herečka, která si zahrála v jedné z epizod seriálu i se svou dcerou, tím prý splní další ze svých snů.

“Vždycky jsem chtěla režírovat a myslím, že když jste tak dlouho v branži jako já, je to přirozený vývoj,” popsala Harmon magazínu Variety. Na jaře si přitom neodbude režijní debut, neboť má za sebou už krátký snímek Stockholm.

Rizzoli a Isles - Angie Harmon
Rizzoli a Isles - Angie Harmon
archiv Prima

Musela si počkat

Vyzkoušet si režii epizody Rizzoli&Isles prý Harmon chtěla už mnohem dřív, ale dosud jí v tom bránil nacpaný časový rozvrh. Teď má však zřejmě volněji a vrhá se tak do dalšího pracovního dobrodružství!

Hvězdy za kamerou

Ostatně není jediná! Režii dvou epizod seriálu Jak prosté si zkusila třeba i herečka Lucy Liu, jež v něm ztvárňuje doktorku Joan Watson. Podruhé v rámci seriálu stála za kamerou v případě 14. epizody 3. série, kterou jste mohli na Prima love vidět 16. března. A režisérskou zkušenost během natáčení seriálu Sběratelé kostí nabrala i jedna z jeho hlavních hvězd David Boreanaz.

Seriál Rizzoli&Isles: Vraždy na pitevně si můžete pustit každé úterý a středu na Prima love v 15.15.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama