Hvězda Myšlenek zločince prožívá epické prázdniny!

Myšlenky zločince můžete sledovat každé pondělí večer ve 20.15 na Prima Love. Ani toto pondělí nebude výjimkou. Ale zatímco my ještě pracujeme, hvězda seriálu si užívá zasloužené prázdniny, které si umí epicky užít. Podívejte se do fotogalerie.
Matthew a selfie?
Matthew a selfie?
Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jedenáctá řada Myšlenek zločince je už dotočená a seriáloví herci, kteří během jednoho semestru pracují cca 12 hodin denně mají konečně padla. Proto je ten nejlepší čas na to si pořádně orazit stejně, jako to udělal herec a představitel roztomilého nerda speciální jednotky FBI, na kterou každé pondělí narazíte na Prima Love.

Herec hravý až bláznivý

Matthew Gray Gubbler není pouze herec, ale věnuje se i jiným uměním. Jeho specifické kresby, které často připomínají kresby rukou předškoláka v sobě skrývají určitou genialitu a hlavně fantazii, o které by si mohl leckterý dospělák nechat zdát. Představivost neomezená žádnými zákony a hranicemi patří do všedního života představitele dr. Spencera Reida.

Herec je známý tím, že se vyžívá v bláznivých svetrech, které jsou nejlépe upleteny ručně, stejně tak na něm nenajdete ani totožnou ponožku. Za prvé ho na černou a  bílou klasiku příliš neužije, protože zásadně nosí totálně ulítlé vzory, za druhé na jeho nohou nikdy neuvidíte ponožky stejné. Matthew zkrátka rád kombinuje a žije si ve svém světě.

Matthew a potápění
Matthew a potápění
Instagram.com

 

Kromě kreslení se věnuje i režírování, už několikrát si vyzkoušel režii právě Myšlenek zločince, i proto si zaslouží oddych. Naštěstí je na sociálních sítích velice aktivní a fanoušky tak zásobuje fotkami ze svých cest.

Podívejte se na jeho epické prázdniny:

 

Myšlenky zločince uvidíte v pondělí na Prima Love ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama