Hvězda Hry o trůny Michelle Fairley se objeví v dramatu Nekompromisní trest!

Kvůli smrtelnému pobodání mladíka v restauraci stanula před soudem čtveřice mladých lidí. Ne všichni z nich však nesou vinu. Pokud však jediný nevinný vypoví proti ostatním, může je soud poslat do vězení na doživotí. Podívejte se na Nekompromisní trest na Prima Love v sobotu.
Herečka Michelle Fairley v Hrách o trůny

Britské drama Nekompromisní trest uvidíte v sobotu od 20:15 na Prima Love

Hvězda Hry o trůny

Michelle Fairley přišla na svět v červenci 1963 v Severním Irsku. Role, která ji silně proslavila se ale dočkala až po čtyřicítce – pro fanoušky fantasy je hrdou šlechtičnou Catelyn Stark z hitovky Hra o trůny. Michelle si nicméně zahrála i bohatou Avu Hessington v americkém seriálu Kravaťáci či teroristku v dalším známém seriálu 24 hodin: Dnes neumírej. Loni jste ji pak mohli vidět třeba po boku Chrise Hemswortha, Cilliana Murphyho a Bena Whishawa v historickém dramatu V srdci moře, na kontě má nicméně i desítky dalších, převážně televizních, rolí.

Nekompromisní trest
Nekompromisní trest

Zazářila v Shakespearovi

Michelle navíc patří k herečkám, které si vedle hraní před kamerou potrpí i na divadlo. Na prknech, která znamenají svět, se jí ostatně daří. Fairley tak například v roce 2008 získala prestižní Olivier Award za roli Amelie v Othellovi. A zabodovala i jako Lady Macbeth.

Michelle Fairley uvidíte v dramatu Nekompromisní trest v sobotu od 20.15 na Prima Love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama