Hvězda Chirurgů dostává v seriálu zabrat. V soukromí si ale umí osladit život

Autorka seriálu Chirurgové Shonda Rhimes se s hlavními hrdinkami a hrdiny seriálu vskutku nemaže. Dává jim pořádně zabrat. Tentokrát čeká velice těžká životní zkouška lékařku Nicole Herman. Její kolegyně jí ale daly naději. Další díl seriálu Chirurgové uvidíte v neděli od 22.20 na Primě LOVE.
Chirurgové - Arizona
Chirurgové - Arizona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Amelie si nevěří. Pomůže jí Arizona?

Nicole Herman se totiž pere s tumorem na mozku. Zprvu vypadal jako neoperovatelný, ovšem Amelie Shepherd a Arizona Robbins našly řešení, jak kolegyni zachránit. Termín náročné operace se blíží, Amelie o sobě nicméně začíná pochybovat… Podrží ji Arizona a další kolegyně a kolegové v náročné situaci?

Chirurgové - Arizona peče Foto: Chirurgové – Arizona peče; foto: Instagram.com

Ve skutečnosti má sladké starosti

Ostatně právě Arizona dostává v seriálu také pořádné kapky – ať už se jedná o její těžký úraz, nebo partnerský sešup s Torress. Mimo seriál má naštěstí její představitelka Jessica Capshaw zřejmě především sladké starosti. Letos na jaře se například stala čtyřnásobnou maminkou – k devítiletému synovi Lukovi, šestileté Eve a čtyřleté Poppy 2. května přibyla ještě sestřička Josephine. Nejstarší dcerka navíc měla 20. října narozeniny, což jasně znamená další důvod k oslavě. A kdyby toho bylo málo, osladí si Jess živobytí ještě vlastnoručně upečeným koláčem.

Chirurgové - seriálová Arizona jako kočička
Chirurgové - seriálová Arizona jako kočička
Instagram.com

Sladce ostatně Jessica vypadala i na Halloween. Čtyřicetiletá (kulatiny oslavila 9. srpna) máma čtyř dětí je prostě kost.

Další díl seriálu Chirurgové uvidíte v neděli od 22.20 na Primě LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama