Hugh Grant odmítl pokračování Bridget Jonesové. Kdo ho nahradí? Sexy chirurg!

Jako sexy lékař Derek Shepherd okouzlil Patrick Dempsey miliony fanynek po celém světě, teď ho však čeká další velká výzva! Devětačtyřicetiletý herec má nahradit populární britský idol ve slavné filmové sérii.
Deník Bridget Jones 3
Deník Bridget Jones 3

reklama

Příhody Bridget Jonesové uvidíte už v neděli na Prima love!

Na místo Granta

Dempsey naskočil do třetího dílu Deníku Bridget Jonesové. A nečeká ho nic menšího než svádění hlavní protagonistky v podání Renee Zellwegerové. Ta by sice ve filmové verzi měla být těhotná a v dlouhodobém vztahu, fanoušci se však pravděpodobně mohou těšit na další pikantní trojúhelník. Dempsey totiž vystřídá Hugh Granta, kterého nezaujal scénář. A měl by tak opět konkurovat právě Bridgetině manželovi Marku Darcymu. Otázka tedy zní: Přetáhne americký švihák Bridget od britského fešáka Colina Firtha?

Renée Zellweger v ROCE 2014 a ve své nejznámější roli Deník Bridget Jonesové
Autor: foto isifa.com a facebook Renée Zellweger v ROCE 2014 a ve své nejznámější roli Deník Bridget Jonesové

Bezva natáčení

Zatímco na odpověď si budeme muset počkat, už nyní je jasné, že samotné natáčení v Británii si Patrick dost užívá. Na svém instagramovém účtu například zveřejnil stylovou fotku, kde si pochvaluje spolupráci s Renée a Colinem Firthem.

Patrick Dempsey natáčí 3. díl Deníku Bridget Jonesové
Autor: instagram Patrick Dempsey natáčí 3. díl Deníku Bridget Jonesové

Sekne mu to, co?

Seriálová výzva

O poznání dramatičtější bude nedělní díl Chirurgů. Zatímco Dempseyho Dereka Shepherda čeká pracovní cesta do Bostonu, jeho Meredith musí v Seattlu řešit hned několik nelehkých situací… Co ji čeká?

Sledujte Deník Bridget Jonesové na Prima love už tuto neděli!

reklama

reklama