Hrne se na vás další Americký talent!

Zatímco pomalu končí československý Talent, americká verze přichází na Prima love od 7. 12. ve 14.25 s řadou nových výzev a změn! Sharon Osbourne po několika letech opustila řady porotců a její místo obsadily krásky Heidi Klum a Mel B.
Amerika má talent- porotci za stolem
Amerika má talent- porotci za stolem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mel B můžete znát jako čokoládovou krásku jedné z nejúspěšnějších dívčích skupen v historii Spice girls. Heidi Klum je jedna z nejlépe placených topomodelek na světě a bývalá tvář Victoria's secret. Sama už má za sebou několik reality show jako například Německo hledá topmodelku. Jaká bude porotkyně? 

Po jejich boku se vrací zkušení veteráni Howard Stern a Howie Mandel. Po jejich boku se vrací zkušení veteráni Howard Stern a Howie Mandel. Všechny čtyři bude kamera letos častěji pronásledovat do zákulisí natáčení pořadu, aby zachytila jejich přirozené reakce a někdy i hodně nečekané momentky.

Amerika má talent- Heidi a Mel B

Čtyřlístek porotců zároveň znamená menší šance pro soutěžící, kterým se je na první pokus nepovede nadchnout nebo aspoň dostatečně přesvědčit. Ten, kdo se nebude líbit nejméně dvěma porotcům, má smůlu a dál jednoduše nepostupuje. Podaří se to jenom soutěžícím s naprostou většinou kladných hlasů. Změna ve formátu show Amerika má talent slibuje více napětí, překvapení a reality.

Kvůli bouřlivému porotci se musela přestěhovat celá show!

 

V poslední show Amerika má talent jste mohli vidět, jak náročné je pro Howarda Sterna přesouvání se na natáčení. Sternovi má vlastní rádiový pořad poblíž města New York. Jeho cesta na natáčení se podobala cestě prezidenta. Sirény, motocykly jako předvoj....proto se natáčení sedmé řady přesunulo z Los Angeles do Newarku v New Jersey. Aktuální osmá série se ale bude točit v proslulém zábavním komplexu Radio City Music Hall přímo v New Yorku...

Sledujte talentovou soutěž každou sobotu ve 14.25 na Prima love!

Amerika má talent porota

Amerika má talent! Dva nejironičtější porotci všech dob…

Dojatá Lucie Bílá

Nejdojemnější okamžiky z Talentu 2013!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama