Hlavní hvězda Zločinů ze sousedství prožívá pracovní Vánoce ve Vancouveru

Herci a herečky si nikdy nevybírají, kdy přichází jejich práce, práce si totiž vybírá je. A tak se často stane, že v létě natáčejí třeskutou zimu, v zimě lepkavé léto. Jennifer Finnigan, představitelka pátečního seriálu Zločiny ze sousedství, si momentálně užívá natáčení v zasněženém Vancouveru.
Zločiny ze sousedství - Jennifer Finnigan v Kanadě
Zločiny ze sousedství - Jennifer Finnigan v Kanadě
Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sedmatřicetiletou krásku a hvězdu krimisérie Zločiny ze sousedství už sledujeme nějaký ten pátek, abychom věděli, že Jennifer si umí užívat života. Ačkoliv to není hvězda komerčních trháků a její práce spočívá hlavně v televizním byznysu, blond herečka ráda cestuje se svým manželem nejen za teplem, ale ráda si užívá i různých párty. Proč by také ne, žije svobodným životem, protože nemá děti!

Pracovní Vacnouver bez manžela? Nikdy...

K herecké profesi zákonitě patří cestování a odloučení od životních partnerů na několik týdnů, v horším případě i měsíců, o tom by vám herecké hvězdy první velikosti mohly vyprávět. Takové odloučení se nevyhnulo ani Jennifer Finnigan, která celoročně žije v Los Angeles. Momentálně si kvůli své práci užívá zasněženého Vancouveru v Kanadě, což je od zapařeného L.A. dost velká změna, a herečka pohádkové počasí chvílí i na Instagramu.

Navíc, odloučení od manžela, kterého si vzala jako velká milovnice tepla v řeckých Mykénách před deseti lety, prožívá naprosto v klidu. On totiž jezdí za ní. Má to zkrátka perfektně zařízené.

Podívejte se do fotogalerie nádherných momentek z Kanady, které zachytila Jennifer během natáčení jejího nového filmu (a zatím neprozradila, jak se přesně nový snímek jmenuje).

A jaký případ uvidíte v pátečních Zločinech ze sousedství?

Prokurátory čeká v pátek večer pořádně ožehavý a náročný případ, s kterým se budou muset vypořádat. James Miller je zatčen při nepovedené loupeži. Zjistí se, že před rokem utekl z vězení, ubodal dozorce a jako rukojmí zajal jednu ženu, kterou držel celý rok ve svém domě...

Sledujte Zločiny ze sousedství každý pátek ve 20.15 na Primě LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama