Herečka ze Zločinů ze sousedství ochutnávala ta nejlepší vína!

Představitelka Annabeth Chase Jennifer Finnigan si umí užívat života! Ráda paří, cestuje, potrpí si na pěkné oblečení a taky neodmítne sklenku. Fanouškům ostatně i prozradila, jakým nápojem rozhodně nepohrdne.
Zločiny ze sousedství - prokurátorka Chaseová
Zločiny ze sousedství - prokurátorka Chaseová
archiv

Co seriálová hvězda ráda pije?

Sympatická blondýnka se vydala na výlet na jihozápad Kanady a s komentářem, že ať je kdekoliv, pokaždé najde víno, dala jasně najevo, jaké ovoce v tekutém stavu má ráda.

Jennifer si zkrátka ráda užívá života plnými doušky, což už jste mohli jako diváci a čtenáři webu Prima LOVE dávno zpozorovat, jelikož vás pravidelně informujeme o jejím osobním životě. Tedy hlavně tím, co ona sama prozradí svým fanouškům na Instagramu. Tak jsme mohli být svědky její bujaré oslavy narozenin v Las Vegas s manželem nebo halloweenské párty, kde se převlékla za sexy blond karkulku.

A jelikož má Jennifer k alkoholu pozitivní vztah, tak si sama ze sebe dokáže udělat i správnou legraci.

Zločiny ze sousedství - Jenn s vínem Foto: Zločiny ze sousedství – Jenn s vínem; foto: Instagram.com

Annabeth řeší komplikovaný případ!

Sklenku na nervy by možná potřebovala i hrdinka, kterou Jennifer hraje ve Zločinech ze sousedství. Tentokrát totiž musí se svou kolegyní Maureen Scofield rozlousknout případ vraha, který možná nevraždil. Pokud však ano, má na triku nejméně tři vraždy. Ale nechrání muž, který i v pokročilém věku žije se svou matkou, jen někoho jiného? A pokud ano, tak proč?

To s hlavními hrdinkami odhalíte už v pátek od 20.15 na Primě LOVE v dalším dílu seriálu Zločiny ze sousedství.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama