Herci a herečky z Castla? Poznejte je s námi blíže!

Každé úterý můžete sledovat na Prima LOVE poslední řadu Castla na zabití. Poznejte o něco blíže představitele a představitelky celého týmu okolo Beckettové a Castla.
za to miluje vinné sklípky:)
za to miluje vinné sklípky:)
archiv Prima

reklama

Stana Katic a Nathan Fillion rozhodně patří mezi jedny z nejoblíbenějších detektivních dvojic na současné televizní obrazovce, vy můžete právě teď sledovat na Prima LOVE premiérovou osmou řadu, která je zároveň poslední.

O záhadném konci celé televizní show jsme vás informovali tady, v každém případě, během úterního večera budete sledovat Castla, jenž má dokonalou paměť, protože okolnosti vraždy pracovníka naftařské společnosti, který se právě vrátil z Turecka, připomenou Castlovi slavné příběhy Tisíce a jedné noci. A také lampu s kouzelným džinem, který plní přání svého pána… Více uvidíte už v úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Jelikož se s osmou řadou Castla na zabití blížíme pomalu ale jistě do finále, máme pro vás pár informací o zásadních představitelích tohoto úspěšného televizního seriálu.

1) Nathan Fillion a jeho národnost

Castle na zabití - Castle
Castle na zabití - Castle

Nathan je pro seriálové nerdy známý hlavně ze seriálu FireFly, ale málokdo v Americe vůbec tuší, že jejich oblíbený Castle původně pochází z Kanady stejně jako Stana Katic. Další zajímavá fakta, o kterých možná netušíte, se dozvíte tady.

2) Stana Katic – multilingvistka

Castle na zabití - Stana Katic na dovolené
Autor: Instagram.com Castle na zabití - Stana Katic na dovolené

Stana Katic má předky v Srbsku a cestuje po celém světě, takže málokoho by mohlo překvapit, že tato herečka umí mluvit sedmi jazyky.

3) Záložní povolání novináře

Castle na zabití - Seamus Dever a Jenny Juliana Dever
Autor: archiv Castle na zabití - Seamus Dever a Jenny Juliana Dever

Seamuse Devera znáte jako oblíbeného detektiva Kevina Ryana. Ten však místo herectví ve svých studentských letech dal přednost "jistotě" a vystudoval novinařinu, ačkoliv ji v praxi nikdy nedělal, protože vždy chtěl být hercem. V každém případě, kdykoliv vidí zprávy, dokáže vám říct, co dělají moderátoři špatně. Více o postavě Kevina Ryana najdete tady.

4) Esposito se Sabrinou – mladou čarodějnicí

Castle na zabití - Esposito
Autor: ABC Castle na zabití - Esposito

Jon Huertas, představitel, Javiera Esposita, dalšího kolegy Kate Beckettové, nemá za sebou rozhodně první roli, ale jednu z prvních rolí mu nabídli v úspěšné show Sabrina – mladá čarodějnice, kde si zahrál spratkovitého teenagera, lovce čarodějnic.

5) Dcera Castla měla slušně nakročeno

Castle na zabití - Alexis Castle
Autor: ABC Castle na zabití - Alexis Castle
Dceru Castla Alexis ztvárňuje mladá herečka Molly Quinn, ta s herectvím začínala jako dítě v jedné z nejslavnějších amerických show pro děti. V Nickelodeon show začínaly takové hvězdy jako je Selena Gomez a Ariana Grande. Molly vytvářela voice over pro jednu z postav.

Každé úterý můžete sledovat na Prima LOVE Castle na zabití.

reklama

reklama