Galerie outfitů: Carrie Bradshaw bude zjišťovat, jestli je monogamie ještě in

Sedmý díl první série Sexu ve městě a Carrie právě šťastně randí s Božským. Tedy alespoň si to myslí, do doby, dokud náhodou nenarazí na jeho nové rande. Je Carrie ve vztahu, nebo ne? Podívejte se na její povedené outfity z konce let devadesátých.
Sex ve městě: Monogamisté - Obrázek 3
Sex ve městě: Monogamisté - Obrázek 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Carrie vesele randí s panem Božským. Miranda se z nouze zaháčkovala s nehezkým obrýleným počítačovým expertem Skipperem, kterému ještě několikrát zlomí srdce. A Samantha a její monogamie? Ta ji nepěstuje ani v realitních sférách, natož ve vztazích. Bude nevěrná i své realitní makléřce...

Sex ve městě s epizodou Monogamisté na Prima love ve 21.25

Carrie žije v bláhové myšlence, že vztah s jejím Božským je něco speciálního. Cítí to tak i pan Božský, kterého načapá v restauraci s jinou kráskou? V americké kultuře partnerství nevznikne tehdy, pokud spolu začnete randit. Romantické večeře a postelové maratony nic neznamenají do doby, dokud si oficiálně neřeknete, že už nikoho jiného ve svém osobním životě vídat nebudete.

Sex ve městě: Monogamisté - Obrázek 6
Sex ve městě: Monogamisté - Obrázek 6

To znamená žádné rande s kýmkokoliv jiným než s vaším vyvoleným protějškem. Pokud žijete v New Yorku, hodně rychle si uvědomíte, že život v něm je tak rychlý, že nesmíte ztrácet čas. To znamená, že nemůžete hledat svého životního partnera a vsázet jen na jeden exemplář, který budete testovat půl roku. Honba za partnerem znamená testovat jich několik najednou. Být jedním jediným pro někoho druhého tedy není jen klišé textem v songu pop music, je to důkaz, že ten druhý to s vámi myslí vážně... a možná s vámi chce strávit zbytek života (nebo alespoň s vámi na rohu u parku stráví čas čekáním). Stejně jako Carrie a Božský...

Podívejte se na módní outfity Carrie z tohoto dílu. Co říkáte na krásné modré šaty? Dejte nám vědět na FACEBOOKU PRIMA LOVE.

Carrie v černých šatech bez ramínek

Toto je Carrie Bradshaw, na kterou si už nepamatujete

Sex ve městě - Američanka v Paříži

Co má Carrie v poslední epizodě Sexu ve městě na sobě?

Carrie randí s Aidenem a má pravidlo, že žádná květina není dostatečně velká, aby se nemohla nosit.

Sex ve městě nahradí láska. Carrie se dnes potká s Aidanem

Reklama
Reklama