Finišuje druhá řada Sherlocka Holmese: 4 nejzásadnější okamžiky

Druhá řada seriálu Jak prosté vrcholí! 24. díl přinese napětí i zvraty, než si je však vychutnáte, připomeňte si několik zajímavostí z této řady. Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu ve 20.05 na Prima love.
Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 7
Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 7
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poslední díl Sherlocka Holmese se jmenuje Velký experiment. Vyřeší Sherlock všechno, co má? I svoje osobní bolesti? Poslední díl druhé řady uvidíte na Prima love ve 20.05.

S Sherlockem a Dr. Watsonovou jste mohli sledovat řešení různých kriminálních případů. Sherlock se také stále vypořádává se svým zhoubným vztahem k Moriartyové. Ten stále není ukončen. Sherlock má svoje démony a bude jenom na něj, co s nimi provede.

V Americe už diváci sledují třetí řadu seriálu.

Mycroftovo odhalení

A začneme od konce. Teprve minulý týden totiž Mycroft Holmes odhalil svou spolupráci s britskou MI6, která figuruje i v nadcházejícím díle. Bude mít bratrova aktivita dopad i na Sherlocka?

Mycroft Holmes
Mycroft Holmes
archiv Prima

Lucyina premiéra a její únos

O pouhý týden dříve jste měli možnost zhlédnout též velkou premiéru Lucy Liu (Joan Watsonová). Ta se totiž ujala režie Studie v černé a příběh se také z velké části točil kolem samotné Watsonové – byla totiž unesena. Což Sherlocka pěkně naštvalo.

Sherlock Holmes: Lucy Liu
Sherlock Holmes: Lucy Liu

Osudová Jamie

Ani v druhé řadě fanoušci Natalie Dormerové nepřišli o zločineckého génia – Jamie Moriartyovou. Ta Sherlocka potrápila ve 12. díle (Žena, nebo ďábel). Nutno poznamenat, že koncem první série se právě Jamie postarala o dramatický zvrat, kdy vyšlo najevo, že je Moriartyová a Irene Adlerová jsou jednou a tou samou osobou.

Sherlock Holmes: Irene
Sherlock Holmes: Irene

Co dál?

Jak bylo naznačeno, čeká ve středu Sherlockovy fanoušky překvapení – jak se na vyvrcholení série sluší a patří. Můžeme vás však uklidnit. Nepůjde o nic fatálního pro hlavní postavy. Ostatně v Americe od konce října běží třetí řada seriálu, takže ústřední hrdinové jedou dál, i když je čeká určitá potíž a dokonce odloučení! Co se stane, uvidíte ve středečním díle!

Vychutnejte si závěr druhé série Jak prosté! Ve středu od 20.05 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama