Film Mateřské pouto ukáže vražednou lásku

Matka na zabití? Ne, nespletli jsme se. V pátek na Prima love ve 20.15 uvidíte, jaké peklo dokáže udělat mateřská láska. Možná ta nejsilnější láska vůbec. Inéz by svou dceru chtěla jen pro sebe a je ochotna pro to udělat vše.
Mateřské pouto
Mateřské pouto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Skoro se zdá, že nikdo nemá vyřešený osobní život. Pokud nehledáme partnera, budoucího manžela a manželku, nemůžeme poté přijít do jiného stavu. Vztahy s rodiči jsou ale daleko významnější, než by se dalo předpokládat. Někdy se totiž nedá jen tak odstěhovat...

Takový příběh má za sebou Lily. Je to úspěšná mladá žena, která má pěkné postavení v pojišťovací společnosti. Dokonce se zdá, že nadřízení uvažují o jejím povýšení. Žije se stárnoucí matkou Inez, která, aniž si to Lily uvědomuje, řídí její život. Lily je přesvědčena, že to měla maminka těžké, a tak se o ni musí postarat a co nejvíce jí ulehčit. Jenže Inez chce mít Lily jen pro sebe.

Lily v práci potká nového kolegu Larryho. Přeskočí jiskra sympatií a Lily přijme pozvání na večeři. Když však Inez zjistí, že má dcera známost, zděsí se a začne jednat. Snaží se Lily večeři rozmluvit, což se však nepodaří. Inez ihned hledá náhradní plán. Zavolá Lily, že se ošklivě pořezala. Dívka je zděšená a jede z večeře domů. Inez se zatím schválně řízne.

Matčiny intriky jsou hrůzostrašné

Jenže Lily se dál hodlá scházet s Larrym. Odjíždí s ním na víkend mimo město. Inez dojde k závěru, že otráví Lilyina psa Kinkyho, aby musel k veterináři. Věc má ale háček, pejsek odmítá sežrat obsah misky s jedem na krysy. Proto Inez najde jiné řešení. Psům čokoláda škodí a Kinky ji miluje. Proto mu dopřeje ohromnou plechovku čokoládové polevy. Následně se psíkovi skutečně udělá špatně a potřebuje pomoc…

Sledujte Mateřské pouto na Prima love v pátek ve 20.15!

Seriálové lásky- koláž

Láska i za kamerami? Které seriálové hvězdy postihla?

Koláže: filmové páry

Nejlepší filmové páry roku 2013!

Lolita

Znáte filmové páry s velkým věkovým rozdílem?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama