Fešák a Ken z Bez Kalhot pracuje Ve službách FBI

Charismatický podvodník Neal Caffrey, agent FBI Peter Burke, který ho kdysi dopadl a měl by zas, a do toho lupič zvaný Holanďan, který nadělá pořádnou paseku… Tak začíná seriál Ve službách FBI. Hlavní roli Caffreyho ztvárnil vynikající Matt Bomer.
Ve službách FBI na Prima Love

Mýdlová opera i motorová pila

Co se počátků kariéry tohoto aktuálně osmatřicetiletého Texasana týče, tak ty jsou spojeny s “nekonečnými” televizními seriály U nás ve Springfieldu a All My Children a taktéž poněkud slaboduchou záležitostí North Shore.

Po roce 2005 se však začalo blýskat na lepší časy. Tehdy totiž s Jodie Fosterovou nstoupil do Tajemného letu, o rok později pak (marně) prchal před psychopatem s motorovkou v hororové klasice Texaský masakr motorovou pilou: Počátek. To už jeho kariéra nabrala slušný spád – třeba díky seriálu Chuck, kde jste ho mohli vídat jako Bryce Larkina, či dramatu Traveler. Odkud byl už jen krůček k Ve službách FBI….

Texaský masakr motorovou pilou - Matt Bomer Foto: Texaský masakr motorovou pilou - Matt BomerFoto: All

Drahý seriál

A to znamenalo vskutku trefu do černého! Bomer je totiž jako talentovaný padělatel tuze okouzlující a diváci to už od počátku oceňovali – seriál měl velice slušnou sledovanost. Fanoušci se nakonec dočkali šesti, byť různě dlouhých sérií, a Mattova kariéra už jela jak po másle! Nu považte… (oba díly) sexy komedie Bez kalhot, sci-fi film Vyměřený čas, romantika Zimní příběh či komedie s Russellem Crowem a Ryanem Goslingem Správní chlapi. Letos pak Matta uvidíte v remaku Sedmi statečných!

Ve službách FBI
Ve službách FBI

 

Sexy táta

Ačkoliv je Matt Ve službách FBI pořádný lamač dívčích srdcí, ve skutečnosti je už několik let tatík od rodiny. S partnerem, publicistou Simonem Hallem, vychovávají tři děti. Mimochodem, v roce 2011 se Matt stal podle BuddyTV nejvíc sexy mužem roku. A sympatické je i to, že umí slušně zpívat, což ukázal třeba v Glee, kde si střihl menší roli.

Ve službách FBI už ve středu od 20.15 na Prima Love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama