Farmár hľadá ženu (SK) - Rozbouřené hormony

Pro svoji šanci na lásku si do Liptovského Jána přišli citlivý Marián, veselý harmonikář Jano, muzikant Slavo, plachý Mirko, věčný optimista Dušan, nekompromisní Janko a rázný Rado.
Farmár hladá ženu (SK) - nápadnice
Farmár hladá ženu (SK) - nápadnice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Farmářka Janka se jako správná žena musí na velkou událost pořádně připravit. Ostatním farmářům se ale zatím pro jistotu vyhýbá, protože tuší, že se připravují spíše „zevnitř“.

V minulé části jsme viděli první část farmářské zábavy a je třeba říct, že v boji o lásku se pořádně přitvrdilo a – už po pár hodinách nezůstal bez obětí. Některé účastníky přemohl alkohol, některé ovládly hormony a nejvíc jich asi prohrálo boj s realitou. Ti, kteří prošli do druhého kola, si za denního světla užili horoucí chvíle v kádi, chatkách i na parketě; a večer ještě zdaleka nekončí…

I když pro několik žen a také jednoho muže ano. Farmáři i farmářka Jana se budou muset rozhodnout, které nápadnice a nápadníky si pozvou na svou farmu, a kdo z nich pojede domů. Podle čeho si budou vybírat a jak jejich protějšky odmítnutí přijmou?

Někteří farmáři prožijí horké chvilky, protože je alkohol a rozbouřené hormony mnohdy zavedly k jiným partnerkám než k těm, ke kterým správně patří. Bude se utíkat oknem nebo vymlouvat na spánek. V každém případě se budou všichni farmáři svorně držet pravidla: Zatloukat, zatloukat, zatloukat!

Nenechte si ujít další boj o farmářskou lásku již zítra ve 21.40 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama