Fantastické bonbóny: dají se vyrobit šaty z cukrkandlu?

Ne všichni američtí teenageři potřebují ke svým šestnáctinám novou limuzínu a obrovskou party. Šestnáctiletá Taylor dostane od reality show Fantastické bonbóny cukrkandlové šaty ve stylu Katy Perry....
Pohádky Matky husy
Pohádky Matky husy
jackiesorkin.blogspot.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do Jackiiny cukrářské dílny přicházejí dvě nadšené maminky Maria a Claudia, jejichž dcerky slaví společně narozeniny. Chtějí pro své dvě malé princezny vytvořit dětskou oslavu snů. Vězte, že cukrárna Jackie bude ta správná volba. Jackie se do svého nového úkolu pustila s vervou!

Jackie si kvůli pracovní námaze a stresu začíná znovu mezi svými zaměstnankyněmi zjednávat pořádek. Jak uvidíte sami, není nic lehkého pracovat na několika projektech najednou.

Pohádkové sladkosti a oslava ve stylu sladké MTV hvězdy!

Tématem oslavy pro dvě děvčátka jsou Pohádky matky husy. Jackie a její cukrářský tým tedy okamžitě začnou pracovat na bonbónové huse, obří čokoládové knize a dalších oblíbených literárních postavách.

Jackie současně připravuje jinou zakázku – o něco dospělejší. Dárek pro šestnáctiletou Taylor, která je prý skromnější víc, než by musela. Matka Shannon chce svou chápavou dceru překvapit dokonalou narozeninovou oslavou. Jackie přichází s jedinečným nápadem: Vyrobí Taylor kouzelné bonbónové šaty a cukrové módní doplňky. Bude hvězdou večera…

Podívejte se do galerie, jak všechny neuvěřitelné sladkosti Jackie vypadaly:

 

Fantastické bonbóny můžete sledovat na Prima love hned po pořadu Božské dorty od Markéty ve 20.45

Markétin originální svatební dárek

Markétě vyrostl pod rukama božský svatební dort


 

Reklama
Reklama