Exkluzivní dokument Kate Middletonová: Druhý dědic dnes na LOVE

Se sobotním narozením britské princezny, dcery Kate Middletonové a prince Williama, přichází v úterý i změna v programu kanálu Prima love. Místo Sběratelů kostí v úterý ve 20.15 uvidíte nejnovější dokument o druhém těhotenství Kate Middleton.
Kate s Williamem ukázali královskou princeznu veřejnosti. Podívejte se na rozkošnou spící princeznu v galerii!
Kate s Williamem ukázali královskou princeznu veřejnosti. Podívejte se na rozkošnou spící princeznu v galerii!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už v sobotou odpoledne vám nemohla uniknout zpráva, že nejslavnější a nejsledovanější rodina na světě má nového hvězdného člena. V sobotu 2. května porodila Kate Middletonová svého druhého potomka. „Její Královská výsost, vévodkyně z Cambridge, porodila v 8.34 dceru. Dítě váží osm liber a tři unce (3,71 kilogramu),“ potvrdil královský palác. Vzhledem k aktuálnímu dění přináší televize Prima mimořádnou změnu programu. Vše, co tomuto historickému okamžiku předcházelo, můžete sledovat v úterý na Prima Love v unikátním dokumentu Kate Middletonová: Druhý dědic. Diváci se tak mohou dostat přímo do jádra dění a pohlédnout do zákulisí rozrůstání nejopěvovanějšího královského rodu.

Vévodkyně z Cambridge se 22. července 2013 zapsala do dějin poté, co porodila prince George Alexandera Louise. Zrodil se nový následník britského trůnu. O rok a něco později už je všemi milovaná půvabná matka Kate Middletonová podruhé těhotná. Co se tím mění? A co to pro královskou rodinu znamená? Jak zrození nového potomka změní život vévody a vévodkyně? Jaká role čeká dospělého strýce prince Harryho? A jaký je vůbec význam dalšího potenciálního dědice trůnu ve 21. století?

Na tyto otázky už v úterý 5. května odpoví speciální dokument s názvem Kate Middletonová: Druhý dědic, který ve 20.15 odvysílá kanál Prima love.

Celý svět ostře sleduje každý další krok dvojnásobné matky Kate a hrdého dvojnásobného otce prince Williama. Řeší se úplně všechno – od výběru jména pro miminko přes nejnovější těhotenskou módu, ale i oblečení v těch nejmenších číslech až po péči o dítě. Film Kate Middletonová: Druhý dědic nabízí lákavý pohled od zákulisí všech příprav. Sledujte podrobný, definitivní průvodce zrozením dalšího velkého Brita.

Kate je porodila druhé královské dítě.

Británie slaví: Kate Middleton porodila královskou princeznu! William je podruhé otcem!

Reklama
Reklama