Dvojí život Arnolda Schwarzeneggera - jeho služka nosila manželčiny šaty

Jaké to je žít s obrovským tajemstvím ví kalifornský guvernér a hollywoodská hvězda. Ten žil v domě se svým levobočkem, aniž by o tom řekl rodině.
Herec Arnold Schwarzenegger
Herec Arnold Schwarzenegger
foto isifa.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Arnieho život "podobojí"

Rakouský kulturista, který to dotáhl na superhvězdu akčních filmů, a superhvězda, jež se stala guvernérem Kalifornie – to je dobře známý životní příběh Arnolda Schwarzeneggera. Americký sen před třemi lety mírně narušila zpráva o tom, že Arnie roky tajil levobočka. Tehdy třináctiletého syna Josepha počal s Mildred Baenovou, která u nich pracovala jako hospodyně.

 

Herec a politik byl v té době už 25 let ženatý s Marií Shriverovou – pikantní na celé záležitosti je, že ta v roce 1997 o pouhých pět dnů dříve než hospodyně Schwarzeneggerovi porodila nejmladšího syna Christophera. Joseph navíc vyrůstal v jejich domě, neboť Baenová tam byla hospodyní dvacet let. Arnold prý dítě po léta finančně podporoval a chlapec rostl do jeho podoby. Skandálek zasadil vážnou ránu manželství Schwarzeneggera a Shriverové. Od roku 2011 spolu nežijí a rozvod je na spadnutí.

Legální syn Patrick se zapomíná s kontroverzní zpěvačkou

Minulý týden ovšem svět bulváru zasáhla zpráva o tom, že jeho legitimní syn ve svých dvaceti letech začal randit s americkou kontroverzní zpěvačkou Miley Cyrus. Ta ukazuje své polonahé tělo, kde se dá, a minulý rok se svým twerkingem na pódiu a explicitně sexuálními scény udělala obrovský kus práce pro své vlastní PR. Miley Cyrus minulý týden paparazzi načapali, jak se k ránu snaží nepozorovaně proklouznout z pokoje Patricka.

Podívejte se na fotografie:

Miley neměla radost, že ji paparazzi nachytali

Miley Cyrus má nového chlapa. Jeho otec je šíleně slavný svalovec!

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Takhle vypadají bláznivé outfity Miley Cyrus

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama