Druhá série Sherlocka? Stále slušné kritiky a famózní Mycroft

Ač se někteří před dvěma lety moc netvářili na myšlenku „zmodernizovaného Sherlocka v New Yorku s ženskou verzí Watsona po boku“, seriál v USA i zahraničí zabodoval a vysloužil si další sezonu. Než se pustíte do nového dílu, mrkněte na pár zajímavostí o řadě.
Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 9
Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 9
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20:15 na Prima love.

Pochvala pro zloducha

První sezona si vysloužila pozitivní kritiky právě z hlediska novátorského přístupu, scénáře a také chemie mezi hlavními superinteligentními hrdiny – Sherlockem a Joan Watson. Druhá série si pak laťku udržela. Zvláštní pozornost si u fanoušků i kritiků získává Rhys Ifans alias Sherlockův bratr Mycroft – ostatně není lehké poprat se s tak slavnou postavou, byť v moderním hávu. Spokojená může být zřejmě i Natalie Dormer alias Mrs. Moriarty – obzvlášť dobrá je prý v dvanácté epizodě, takže se fanoušci mají na co těšit. Natalie má prostě na tak výraznou postavu, jakou je geniální zločinec, pořádnou páru!

Miliony diváků

Jaké díly ve světové premiéře přitáhly k televizi nejvíc diváků? Krom úvodního, který jste mohli vidět před pár dny, je to i čtrnáctý díl Dead Clade Walking, kde Sherlock otevře případ staré vraždy, objeví vzácnou fosilii a ještě se musí vyrovnat s tím, že ho kontaktuje starý přítel z feťáckých časů. Což už je slušná kupa událostí. Oba díly zhlédlo více jak deset milionů lidí!

Vzhůru za dalšími díly

Ostatně o tom, že ani další série své příznivce nezklamala, svědčí fakt, že už v březnu byla oznámena třetí řada seriálu! Světová premiéra prvního dílu? 30. října 2014!

Co čeká Sherlocka a Joan tentokrát? Kauza kolem krádeže tajných státních dokumentů a Sherlocka též dopis od jeho Nemesis – Jamie Moriarty.

Třetí díl druhé řady Sherlock Holmes: Jak prosté uvidíte ve středu od 20:15 na Prima love.

Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 8

5 novinek v druhé řadě Sherlocka Holmese!


 

Sherlock Holmes: Jak prosté. Kdo bude Moriarty?

Sherlock Holmes: Znáte všechny podoby Moriartyho?

V Sherlock Holmes: Jak prosté hraje Irene herečka Natalie Dormer

Znáte Irene Adler z Sherlock Holmes: Jak prosté?

Reklama
Reklama