Dramatická cesta podsvětím. Matka hledá svou unesenou dceru!

Pořádnou nálož emocí přináší dramatický snímek Obchod s nevinností. Osamělá matka v něm bude na vlastní pěst bojovat o život své dcery! Snímek Obchod s nevinností uvidíte v sobotu od 20.15 na Primě LOVE.
Obchod s nevinností - obraz
Obchod s nevinností - obraz

reklama

Dámy, co chtěly nový začátek

Začátek snímku je přitom o naději. Kate Hudson se s dcerou Emmou snaží vyrovnat se smrtí otce rodiny a stěhují se z chladného Wisconsinu do Kalifornie. Slunný život je však v Los Angeles nečeká.

Dcera, která si našla špatné kamarády

Kate drží Emmu dost zkrátka, dcerka ji nicméně přemluví, aby jí pustila na nákupy s kamarádkou. Tam se poprvé zamiluje, a protože tomu matka nepřeje, udělá pěknou hloupost. Poté, co dostane zaracha, uteče z domu… Jenže netuší, že Adam, její první láska, je pěkný prevít.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Obchod s nevinností - upoutávka

Matka musí bojovat proti všem

Adam a jeho vypečený kámoš totiž pracují pro obchodníky s lidmi. A Emmu i její přítelkyni prodají Mileně, která je šéfkou organizace, v rámci níž jsou dívky nuceny k prostituci. Když Kate najde dceřin mobil odhozený v kontejneru, ví, že se stalo něco hrozného, policie jí však odmítá pomoci. Nezbývá, než se vydat hledat dceru a zachránit její život na vlastní pěst.

Bude stejně hustá jako Liam Neeson?

S podobnou zápletkou před pár lety přišel i snímek 96 hodin. Tehdy šel gaunerům, kteří unesli jeho dceru, po krku bývalý agent v podání Liama Neesona. Bude i Kate podobně drsná?

Uvidíte už v sobotu od 20.15 na Primě LOVE ve filmu Obchod s nevinností.

reklama

reklama